Objektif

kola demiş ki:
BİZ KOLA GURUBU OLARAK KENDİMİZE OBJEKTİFİ ÖRNEK ALIYORUZ TAMAM TARZ OLARAK ALAKAMIZ YOK VE MÜZİSYENLİÐİMİZ ONLARIN YANINDAN GEÇEMEZ AMA OBJEKTİFİN KARŞI TAVRI BİZDEDE VAR ÖRNEÐİN ADIMIZ COCA COLA VE TEMSİL ETTİÐİ HERŞEYE KARŞI OLDUÐUMUZDAN KOLA BAŞINDAKİ K HARFİ BU KARŞITLIÐIN SEMBOLÜ BAZI ARKADAŞLAR BÜYÜK GURUPLARIN ADINI KULLANARAK BİYERE GELMEYE ÇALIŞTIÐIMIZI SÖYLESEDE UMRUMUZDA DEÐİL OBJEKTİF ÖRNEK ALDIÐIMIZ GURUP SAYGI DUYUYORUZ SEVİYORUZ VE ÖRNEK ALIYORUZ AYRICA ADIMIZI DUYURMAK GİBİ BİR DERDİMİZDE YOK BİZ KOLA YIZ SESİMİZ BAŞKALDIRIMIZDIR YETER BİZE BİZİ BİLENLER
Kendi reklamınızı yapmayın ya!

Türkiyede rock müzik hakkıyla yapılmadığı kanısındayım .Rock müzik sadece elektro gitar ve bateri ile olmuyor bir duruş bir yaşam, biçimidir,muhaliftir bence .Bana göre hakkıyla Rock müzik yapan gruplardan birisidir Obfektif .Yeni albümü de çıksa rahatlasak.

serpinti demiş ki:
Türkiyede rock müzik hakkıyla yapılmadığı kanısındayım .Rock müzik sadece elektro gitar ve bateri ile olmuyor bir duruş bir yaşam, biçimidir,muhaliftir bence .Bana göre hakkıyla Rock müzik yapan gruplardan birisidir Obfektif .Yeni albümü de çıksa rahatlasak.
Albüm çıksa tüm yeryüzü rahatlayacak :LOL:

Ecele yok ama!!!

Sabredin dostlar. 8) Albümün eli kulağındadır. ;) Bu adamlar kolay işler yapmıyorlar sonuçda. :!: Sabır diyorum.En iyisi için biraz daha beklemenin kimseye bir zararı yok!

Sabır sabır.Eer gerçekten güzel bişeyler bekliyorsanız biraz beklemelisinz.unutmayınki ne kdr uzun sürerse o kdr güzel olcak.Kayıtlarda en ufak frekans artışını bile düzeltiyorlar kolay iş deil...

elcinas demiş ki:
Vecdi abi albümle ilgili bir açıklama yapmadınız?

Benm bildiğim kayıtların son aşamalarda oldugu ve düzenlemelerin yapıldıgı.Albüm çıkarmak kolay bi iş deil.kültür bakalnlıgına onaylatmak ve bunn gibi bi cok işlem var.Bu aralar yogunlar sanırm onn için cevap veremiodur Vecdi abi.. ;)

Geri