Objektif

samsunlu olarak vecdi abimizin samsunda ve istanbulda yaptığı herşeyden onur duyuyorum.

yeni albüm yoldaymış,sabırsızlıkla bekliyoruz :)

whisky,objektif,kramp,kudret kurtcebe,yaşar kurt gibi müziğin ötesinde bize başka şeylerin de farkına varmamızı sağlayan ve bu müziğe ilah gibi tapınmamızı sağlayan seslere sonsuz teşekkürler.

deyyus demiş ki:
samsunlu olarak vecdi abimizin samsunda ve istanbulda yaptığı herşeyden onur duyuyorum.

yeni albüm yoldaymış,sabırsızlıkla bekliyoruz :)

whisky,objektif,kramp,kudret kurtcebe,yaşar kurt gibi müziğin ötesinde bize başka şeylerin de farkına varmamızı sağlayan ve bu müziğe ilah gibi tapınmamızı sağlayan seslere sonsuz teşekkürler.
Ah albüm ah!

Arkadaşlar hiçbişi belli deil.az kaldı gibi yorumlar gereksiz bence.Vecdi abi cıkıp martta cıkıcak derse az kaldı lafı geçersiz kılıncak.en ii si Vecdi abinn yapacagı açıklamayı beklemek!

Objektif'i ilk dinlediğimde 'Yahu ben nerede kalmışım..' durumuna düşmüştüm.O kadar etkilediki müzik.Bu ülkenin Objektif gibi gruplara ihtiyacı var.Gerçekten,adam gibi rock müziği herkes hakediyor :)

bir ay kadar önce arkadaşları kadıköy'deki mağzalarının altındaki stüdyoda prova sırasında izleme fırsatım oldu...

yeni albüm bence "künye"yi de geçecek gibi... vecdi yucalan'ın yanındaki adamların hepsi tabanca gibi müzisyen...

dilerim gönüllerine göre bir firma bulup anlaşırlar

hakikikertenkele demiş ki:
bir ay kadar önce arkadaşları kadıköy'deki mağzalarının altındaki stüdyoda prova sırasında izleme fırsatım oldu...

yeni albüm bence "künye"yi de geçecek gibi... vecdi yucalan'ın yanındaki adamların hepsi tabanca gibi müzisyen...

dilerim gönüllerine göre bir firma bulup anlaşırlar
Güven abi hoş geldin ya. Bu ne şans. Biz bu insanlara ulaşmak için neler çekiyoruz ya:) Nasılsın? Objektif albümü yeni bir sound yaratacak kanısındayım ve Taner ile Hakan gruba çok şey katıyor. Herbiri bir cevher benim gözümde...

Geri