Objektif

Sevgili Melike albümün mixleri bitmek üzere.Hemen sonrasında bizimle çalışacak şirketi bulmak kalıyor.Albüm bitmeden yani elimizdekini göstermeden bu işlere başlayamıyoruz.Heyecanını anlıyorum.Ayrıca ilgin için çok teşekkür ediyorum.Başından beri bizleri destekleyen herkese teşekkürler.Ama inanın az kaldı.Bizler sizleri okadar çok özledikki bunu buradan söylemeden geçemedim.Rocker kalın ve bizleri yalnız bırakmayın..Vecdi Yücalan..Objektif.... :metal

umarım biran önce şirketle anlaşma sağlanır.kafanızda belli bir şirket varmı acaba?
bu arada sizleri ylnız bırakmakmı?bizler melodilerle yaşıyoruz.siz hamurunu yoğurun.biz pişirip yemeyi biliriz.

geçmişe özlem duyulan ortamlarda
nostaljik duygular altında
içimize sindirdiğimiz sürrealizm
ve de rock'un loş karanlığında

ıssız fakat seslerle dolu
kör bir aydınlıkta
soğuk sıcak dinlemeden
koştuğumuz o toprak yollarda

yanımda sevdiğim ve sıcaklığı
ve de gitarımızla ölsek biz
ölsek biz

arzın merkezindeki volkanlarda
çığlık çığlığa doğan çocukta
bir yudum soğuk suyunu içtiğimiz
karanlık ve dipsiz kuyularda

tohumdan filizlenen yapraklarda
bin yıldır çağlayan ırmaklarda
uçsuz bucaksız tarlalarda
tattığımız bütün duygularda

yanımda sevdiğim ve sıcaklığı
ve de gitarımızla ölsek biz
ölsek biz :roll:

Objektif, ülkemizde on dört yıldır yaptığı müzikten ödün vermeyerek bu günlere ulaşmış sayılı Rock gruplarımızdandır. Türkçe sözlü Rock yapan ve Rock felsefesi gereği olan protest tavrını'da hiç bozmayan Objektif şarkı sözleriyle Türkiye'nin gerçek anlamda tek çevreci Rock Grubu. Bu güne kadar yaptığı üç albümüne 1990TımarlıHastane,1993 Hayal ve yaşam1996 Kuşkular) bir yenisi "KÜNYE" yi de ekleyen grup ,Adana'dan Giresun'a, İzmir'den Ankara'ya kadar pek çok kentimizde verdiği konserlerde, dinleyici kitlesinin yoğun ilgisi ve beğenisiyle karşılaştı.

Bu günlerde Rock grubu olarak bizlere sunulan diğer grupların aksine Objektif ; gerçek anlamıyla bu müziği yapan ve ödün vermeyen , Rock müziğinin dinlenmesi ve sevilmesi yolunda uğraş veren bir grup. Konserlerinde yaşanan atmosferde bunun bir göstergesi.

Objektif dördüncü albümleri "KÜNYE" ile daha fazla dinleyiciye ulaşmak, müziğini ve düşüncülerini daha fazla insanla paylaşmayı hedeflemektedir.

Yıllar süren kapsamlı ve özverili çalışmaların sonunda özenle seçilen bestelerden oluşan yeni albümde önceki albümlerden farklı yönler bulunuyor. Müziğin gücü ve tavrın netliği ise Objektif in hiç değişmeyen öğeleri.

On iki yıl önce başlayan müzik serüvenleri üzerine söylenebilecek çok söz olan Objektif 'i tanıyabilmek için onları dinlemek ve onları şu anki konumlarına getiren dinleyicilerinin önündeki başarılı uyum ve performanslarını görmek gerekir.

Albümün ilk video klip’i "DAÐLARDA" İkinci video klip’i ise ''LOŞ AKŞAMLAR'' adlı parçalara çekilmiştir. TV ve Basın tanıtım'ları ise son derece başarılı olmuştur. Grup şu anda 5.Albümleri için kayıtlara başlamış bulunmaktadır.

Albüm :roll:

objektif demiş ki:
Sevgili Melike albümün mixleri bitmek üzere.Hemen sonrasında bizimle çalışacak şirketi bulmak kalıyor.Albüm bitmeden yani elimizdekini göstermeden bu işlere başlayamıyoruz.Heyecanını anlıyorum.Ayrıca ilgin için çok teşekkür ediyorum.Başından beri bizleri destekleyen herkese teşekkürler.Ama inanın az kaldı.Bizler sizleri okadar çok özledikki bunu buradan söylemeden geçemedim.Rocker kalın ve bizleri yalnız bırakmayın..Vecdi Yücalan..Objektif.... :metal
Vecdi abi sabır kalmadı :cry:

Selamlar.Sevgili İpek.Biz teşekkür ederiz.Elcinas sana özel sözümüz var.Mutlaka yerine getireceğiz.Samsun Şehrinin güzel evladı Deyyus???? :D .Samsunumu bende çok özledim mutlaka geleceğiz.Sevgili Mert.Gelmen ve Taner Abinle tanışmandan bizde çok mutlu oluruz.Yalnız benim bir ricam olacak.Bizleri bu kadar zamandır destekleyen sizleri hakikaten tanımak ve birebir görmek istiyoruz.Bu Konserler bir vesile olsun.Lütfen Konsere gelenler olursa kulise gelsin ve tanışalım.Yoksa Konserde yoklama yaparım ve sizi konuklarımızın arasından bulur çıkartırım.. :D

objektif demiş ki:
Selamlar.Sevgili İpek.Biz teşekkür ederiz.Elcinas sana özel sözümüz var.Mutlaka yerine getireceğiz.Samsun Şehrinin güzel evladı Deyyus???? :D .Samsunumu bende çok özledim mutlaka geleceğiz.Sevgili Mert.Gelmen ve Taner Abinle tanışmandan bizde çok mutlu oluruz.Yalnız benim bir ricam olacak.Bizleri bu kadar zamandır destekleyen sizleri hakikaten tanımak ve birebir görmek istiyoruz.Bu Konserler bir vesile olsun.Lütfen Konsere gelenler olursa kulise gelsin ve tanışalım.Yoksa Konserde yoklama yaparım ve sizi konuklarımızın arasından bulur çıkartırım.. :D
Ama Vecdi abi :cry:

Sevgili foolforyourloving ve Musa ve Aysun Özdemir.Sizlerede ayrıca Teşekkür etmek istedim. foolforyourloving'in sorusunu da cevaplayayım.Yeni parçalardan çalıyoruz.İhanet Cinayetsiz'de Objektif Konseri olmaz. Selamlar..Vecdi Yücalan/Objektif.

objektif_.jpg

Geri