Objektif

Selam Objektif!!! Yakın günlerde Yuh parçanıza çekdirdiyiniz klipi izledim gerçi parçadakı bazı deyişikliği o kadar beğenmedim. Orijinal-i (orijinal dedim de bilmiyorum orijinali hangisi) daha da çok beğendim. Ama sizi Azerbaycanda da dinleyen var. İşte benim... O kadar kururverici olmayabilir bu haber ama yazdım işte)))

Çok iyiler fakat bu albüm olayını kafaya takmaya gerek yok.Piyasa çok kalitesiz.Objektif kaliteli orjinal(taklit olmayan) bir grup olarak gelebileceği en iyi seviyeye gelmiş.Acele etmeye gerek yok :LOL:

Piyasa şartları çok kötü.Çıkan albümün,hemen Mp3 halinde internete konması Yapım firmalarının Albümlere yatırım yapmalarını engelliyor.
Objektifin çıkışıda bu sebepten bekliyor olabilir.Yani sorun yine bizlerde.Yasal CD almayıp,bu ülkedeki sanatı öldürdük.
Nasıl bilirdiniz???

ben bu korsan olayının abartıldığını düşünürdüm, yani insanlar hayranı oldukları kişinin albümünü zaten alırlar, raflarında orjinal albümü görmek mutlu eder diye düşünürdüm ama gördümki öyle değilmiş, x grubunun hayranıyım fanıyım diyen birileri x grubunun mp3lerini bana yollasada dedikçe bu fikrimin yanlış olduğunu anladım.
objektif de beklenen albümlerden birisi ve hala ses olmayan albümlerden.
ve ayrıca barışarock olayı tekrar gündeme getirmek lazım unutulmaması gereken bir olay yani objektifin o sahnede olmaması

ben sadece gidenler ve gelenler var dediği için volkan bunu sordum bide başımız saolsun diyen biri var o nedemek ama hala cevap yazan olmadı

objektif türkiyede tek olan bir grup bu grubu el birliğiyle hakettiği yere taşıyalım arkadaşlar herşeyi onlardan beklemeyelim

ya arkadaşlar neredesiniz anlamıyorum önceden bu başlık yani objektif başlığı hep turkrock forumunun en üstünde yer alırdı şimdi kimse gelip 2 satır yazmıyor neler oluyor anlamıyorum tamam hepimiz albüm bekliyoruz ve albüm biraz gecikti ama bu problem değilki bu grup hepimizin sahip çıkması gereken bir grup çünkü türkiye için bir deyer
burada kimseye objektifi ve neler yaptığını anlatamam haddime düşmez ama şunu biliyorumki doğru olan ne varsa objektif yapmıştır
gelin birlik olalım ve değerli grubu hakettiği yere taşıyalım

herkeze saygılar sevgiler

Geri