Roulette (Alternatif) - Ankara

Kardeslerim! nasilsiniz?! :twisted:

atraksiyon varsa = direk msj birakin ucarim gelirim, yardim ederim 8)

Burak da Nigga-killa... nasilsin?

iyi eylenin! gorusmek uzere... ;)

SuperJointEzeKieL

Eywallah iyiyiz çok sükür seni sormalı... Bize yardımlarını esirgemeyeceğini biliyoruz... seninde en ufak bir isteğin olursa iletmen yeterli...

Black tooth dan tuna abime selamlarımı iletirsin hatta sizin foruma da yazacam şimdi ;)

Way bee defne kızımız da buradaymış... Uzun zaman olmuştu görüşmeyeli ;) ah şu anne-babalar da olmasa hiç görüşemeyeceğiz dimi defne? Aile ziyaretlerini severimmm :twisted:

Bir daha bizim konserde seni görmezsem bu sefer çok kötü olur defnecim senin gibi sıkı br dostun yorumlarına ihtiyacım var

sevgiler...

hehe her zaman... konser işi içinde sizden milyon kere tekrar özür diliyorum ya biliyosunuz evden çıkmam bile yasak :/ umarım bundan sonraki konserinize gelebilirim. haydi kalın sağlıcakla.

daha önce burda yazıldımı bilmiyorum okumadın kusura bakmaın.. ben artık roulette'te çalmayacağım.. Mehmet Ali'ye Mertcan'a Yunus'a ve Burakım'a başarılar.. Sizlerle çalmak çok büyük zevkti benim için..

Muratcım,biz roulette seyircileri ve sevenleri de çok özlicez seni..
Umarım en yakın zamanda seni başka bir yerde dinleme şansımız olur..
başarılar,sevgiler..

uzuldum muratın ayrıldıgına ama napalım artık (c la vie ;)) 2 kapımız oldu bi roulette bide muratın yeni grubu işallah!
bundan sonraki grubunda basharılarr muratchımm abijiim ;)

Slm!
Murat'ında yazdığı gibi grupta ufak bir kadro değişikliği oldu. Artık bas gitarda bize Yunus eşlik edicek. Murat arkadaşımıza bizi yanlız bırakmadığı için çok teşekkür ediyoruz ve başarılarının devamını dilioruz, onunla çalmak büyük zevkti. Onu başka bi grupta sahnede görmekten çok büyük mutluluk duyarız... ;)

Umarim bu degisiklikler grup icin yararli olur.. Muratcim senle dogru duzgun calamadik bile yaw.. Umarim en yakin zamanda yeni bir grup bulursun, birlikte konserlere cikariz :) Kocum kendine iyi bak... Bu arada burasi yeri olmiyabilir ama, arkadaslar icim agliyor : SENTENCED dagiliyor :(

roulette bize 3 tane muhtesem konser izletti orda muratta vardi muratcim yolun acik olsun umarim hersey istedigin gibi olur
yunuscum sende hosgeldin grubuna ve yakinda Ankaraya
mertcan sende artik bi gelsen diyorum dun bizizde acayip sikildim mehmetali yle ben acaip gaza geldik keske sende olsaydinda ankarada konser verseydiniz

hepinizi opuyorum...

merco cabuk don yoksa kotu olacak valla dayanamiyoruzz...

Dude yolu sana açık olsun....Muratm yeni grubunda sana başarılar...
İlk konser deneyimi mi seninle verdiğim için çok mutluyum... Nede olsa ilk ler unutulmaz ;)

Ama maalesef bu işler hatır gönül işleri değil... ama bu işte de bir hayır vardır...yeni grubunda daha mutlu olman & müzik konusunda kendini daha çok geliştirmen dileği ile...

sevgiler... ;)

Geri