Romantik Komediler

'Forum Meydanı' forumunda carolgerber tarafından 6 Ekim 2004 tarihinde açılan konu

1. bu filmler, sinema otariterleri tarafından genellikle pek ciddiye alınmazlar.büyük film katagorisine ulaşma şansları da yoktur pek.ama ne olursa olsun,bir şeye pek kafa yormak istemezken,biraz güzel vakit geçirmek için vazgeçilmezlerdir.dolu romantik komedi izlemişizdir,en beyendiklerimiz hangileri peki?

ben en son vcd den izlediğim -50 First Dates- i epey beyendim.tavsiye ederim.çoğu romantik komediye göre epey hareketli,farklı ve çoğunda olduğu gibi sempatik oyuncular var.izleyin bence.

2. Hepsinden nefret ederim, hatta Woody Allen'a olan müthiş hayranlığımın birazcık da olsa azalmasına bile sebep oldular.

3. woody allen a hangi filmi yüzünden darıldın biraz?o adam bir dahi.

4. bunları seyretmenin zaman kaybından öteye geçmediğine inandığım filmler..

5. Tabi ki bir dahi. Hatta çoğu insan oyunculuğunu beğenmemesine rağmen ben oyunculuğunu bile severim. Ama geçen yıllarda bir kaç romantik komedi çekti, gereksiz filmlerdi bence. Adlarını hatırlayamıyorum malesef.

6. 50 first dates i bende izlemek istiyorum bayaa,arkadaşım anlatmıştı eğlenceli bişeye benzio...

7. romantikler nefret alanım..komedi iiyse güsel..

romantik komedi bana çok uzak

8. hiç katılmıyorum bu yoruma.sonuçta eğer keyif alabiliyorsan niye zaman kaybı olsun ki!

9. bridget jones’s diary, keeping the faith, when harry met sally, pretty woman, addicted to love, french kiss gibi popüler ve başarılı örnekleride olan bir tür...

10. evet ya pretty woman cok güzel bir film..MIss undercover buda güzeldi

11. ben julia roberts ı sevmiyorum pek.oscar almasına da çok şaşırmıştım.gerçi oscar aldığı filmi izlemedim.erin brockovich di galiba..

12. bende sevmiyorum kadini...ama bence pretty woman ve erin brokovich iyi filmlerdi

13. hoş.. keyif aldığımı ne düşündürdü sana..

14. hayır ben senin için söylemedim.yazından herkes için bu tür filmleri izlemelerinin zaman kaybı olduğunu düşündüğünü algıladım da.o yüzden öyle yazdım.

15. 50 first dates çok keyifli bir filmdi.Drew Barrymore filmde beni gerçekten çok etkiledi.Çok sevimli bir suratı var,gülünce daha da güzel oluyor..

16. SAnirim herkes holywood yüzünden nefret etmis romantik komedilerden. Ama haklarini yemeyin beyler, mesela Fatih Akin'in Im JUly'si. Hayatimda izledigim en güzel filmlerden biri benim.
    50 first dates benim bekledigimden daha iyi bir filmdi. Neseliydi öyle, izlenir.
    Meg Ryan'in French Kiss'i var onu da tavsiye ederim.
    Bir de bir sürü bagimsiz sinema ürünü izledim de hiçbirinin adini hatirlamiyorum desem :)

17. 50 first dates i izlemek istemiyorm yani Adam Sandler dan nefret ettigim icin izlemicem burdakiler haric kimse iyi demedi bu filme bende pek sevmem romantik komedileri ama Bridget Jones`s diary,Sleeples In Seattle,Eternal Sunhine Of The Spotless Mind,Love Actually gibi filmleri kesinlikle tavsiye ederim bu film turunun en iyi filmleridir bence...

18. Bence pek yorumlara aldırma.Beni arkadaşlarım filme zorla götürdü.Çıkışta "iyi ki gitmişiz" dedim.

19. Yeni Evli güseldi bence

20. Ben affleck ve sandra bullock un fırtınalı aşk filmi güzeldi özel bir yeri var bende yaklaşık 10 kusur kez izledim :lol: