Umut Kuzey

Re: Yeni Albüm

brambel13 demiş ki:
Sudenazz demiş ki:
Sevindim..Hemde çok..Albümü büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz..Albümde emek verenler gerçekten isim olmuş ve rocka emek veren insanlar...Ortaya güzel bir albüm çıktığına inanıyorum..

Bencede güzel ve sert bir albüm olmuş..Farklı bir saund..

Albümde Metin Türkcan,Gökçe Dayanç varsa tabiki sert bir albümdür..Fakat duyduğuma göre albüm Eylül ayında çıkacakmış..Hadi artık bekliyoruz...

Bar programı

Umut 13 Ağustos Cumartesi günü Beyoğlu-Meis Barda sahne alıyor..Meis Bar hayal kahvesinin hemen yanında..İzlemek isteyen arkadaşlara duyrulur..

Re: Bar programı

gizemdere demiş ki:
Umut 13 Ağustos Cumartesi günü Beyoğlu-Meis Barda sahne alıyor..Meis Bar hayal kahvesinin hemen yanında..İzlemek isteyen arkadaşlara duyrulur..

demiş..Ve büyük sevinçle geçen Cumartesi gittimm.Fakat UMUT sadece 13 ağustosta sahne almış.bende her cumartesi orada diye sevinmiştim..Yani boşuna gittim.. :oops: Ya bu arada yeni albüm ne zaman çıkacak..Hadi artık.. :twisted:

albüm

Sudenazz demiş ki:
Ya bu arada yeni albüm ne zaman çıkacak..Hadi artık.. :twisted:

demiş..Arkadaşlar gerçekten bu albümü uzun süredir bekliyoruz.Albüm bitmiş hazır.Biliyorsunuz artık albüm deki şarkıların çoğu Umut'un kendi bestesi..Albüm kayıtlarında gitarları Metin Türkcan,davulu Gökçe Dayanç ve bas Gitarı Cüneyt karayalçın çalmış..Sert bir albüm..Sanırım albümü çıkartacak firma uygun zamanı bekliyormuş..Ekim sonu gibi çıkartacaklarmış..Fakat albüm için tek kelime söyleyebilirim..Süper...

Re: albüm

gizemdere demiş ki:
Sudenazz demiş ki:
Ya bu arada yeni albüm ne zaman çıkacak..Hadi artık.. :twisted:

demiş..Arkadaşlar gerçekten bu albümü uzun süredir bekliyoruz.Albüm bitmiş hazır.Biliyorsunuz artık albüm deki şarkıların çoğu Umut'un kendi bestesi..Albüm kayıtlarında gitarları Metin Türkcan,davulu Gökçe Dayanç ve bas Gitarı Cüneyt karayalçın çalmış..Sert bir albüm..Sanırım albümü çıkartacak firma uygun zamanı bekliyormuş..Ekim sonu gibi çıkartacaklarmış..Fakat albüm için tek kelime söyleyebilirim..Süper...

Merakla bekliyoruz.Artık ekim ayında çıksın..Müzik firmaları ticari düşündükleri için sanırım bekletiyorlar..Oysa bence bir albüm güzelse mutlaka yerini bulur..Umut'un albümüde umarım yerini bulur..

Re: Umut Kuzey Sertler

gizemdere demiş ki:
Bence Umut ilk albümünde popüler kültürün istediklerini yapmamış olması nedeniyle hakettiği yerde değil..fakat onun yaptığı besteleri ile hakettiği yere geleceğine inanıyorum.ÇIKAGELDİ AŞK isimli şarkısı ise bence çok güzel.. Şarkıyı dinlemek isterseniz http://www.umutsertler.com/mp3/Umut-Cikageldi Ask.mp3 ve de Umut a http://www.umutsertler.com dan ulaşabilirsiniz..Çıkageldi Aşk isimli şarkısını ise arkadaşların dinlemesini tavsiye ederim..Ve de duyduğum kadar UMUT yeni albümünü Metin Türkcan ile birlikte yapıyor..Sert bir albüm geliyor..Ve bir ay sonra çıkacakmış..
Merhaba,
vermiş olduğunuz link çalışmıyor maalesef :((
çıkageldi aşk parçası ya da albüm varsa paylaşırmısınız?
sevgiler
suu

Arkadaşlar Merhaba,

Daha önce Umut'un kendi websitesinde hep beraberdik. Şuanda yeni site yapılıyor. www.umutkuzey.com
Yakın zamanda albüm sizlerle buluşacak. Uzun ve zahmetli yollardan geçen bu yeni albümde de ilk albümde olduğu gibi yine bir bestemle Umut ile olmak ve tekrar onun aracılığı ve muhteşem yorumuyla sizlere ulaşmak bana onur veriyor. Kendisini sabır ile bekleyen herkes ,eminim ki bu beklentilerinin karşılığını fazlasıyla alacak. Umut Kuzey öncelikle çok iyi bir bestecidir. Onun bir müzisyen olarakda bir deha olduğuna inanıyorum. Çünkü kendi albümünde yaptığı harika düzenlemeler beni şok ettiği gibi müzik dünyasını da şaşırtacak. Şimdiden başarılar dilerim..
Herkese sevgi ve saygılarımla

Yeni Albüm

Merhaba Arkadaşlar;

Uzun bir süredir devam eden albüm çalışmalarımız nihayete erdi.1 Şubat'tan itibaren müzik marketlerde yerini alacak"Duvardaki Resimler" adlı albümün kayıtlarını Metin Türkcan,Gökçe Dayanç ve Cüneyt Karayalçın ile birlikte tamamladık.Sık sık Turkrock sitesinde ve bana açılan bu başlıkta görüşmek üzere...

Sevgiler
Umut Kuzey

Re: Yeni Albüm

umutkuzey demiş ki:
Merhaba Arkadaşlar;

Uzun bir süredir devam eden albüm çalışmalarımız nihayete erdi.1 Şubat'tan itibaren müzik marketlerde yerini alacak"Duvardaki Resimler" adlı albümün kayıtlarını Metin Türkcan,Gökçe Dayanç ve Cüneyt Karayalçın ile birlikte tamamladık.Sık sık Turkrock sitesinde ve bana açılan bu başlıkta görüşmek üzere...

Sevgiler
Umut Kuzey

Albüm 1 şubatta çıkıyormuş..Hadi hayırlısı..yalnız albümün çıkış şarkısına bayıldım..Umut 'tada iki soru sormak istiyorum.Albüm neden bu kadar gecikti ve kendisi klibi yönetmek şansına sahip olsaydı albümdeki hangi şarkıya ikinci klibi çekmek isterdi? Tabi biz şarkıyı albüm çıkınca tanıyacağız:)

--------------------------------------------------------------------------------

Bu hafta sonu edirnede bar 10 adında bir bardaydım ve sahnede bir adam ses mükemmel sahne performansı desen muhteşem kim bu dedim ya ? Umut kuzey dediler onu ilk orda tanıdım.Kuliste azda olsa konusma fırsatı bulduk şubat 1 de albümü çıkıyormuş üstelik Hakan yonatta parçasına klip çekmiş bana mail adresini verdi www.umutkuzey.com eve dönerdönmez hemen adrese girdim ve parçasının bir bölümünü dinledim "kalbinde bir mezar aç bana ölmeye geldim" yok böyle bişe ya tekrar tekrar dinliyorun inanın bana çok güzellll....albümünün çıkmasını dört gözle bekliyorum tiryakisi oldum şimdiden umuta burdan başarılar diliyorum yolu açık olsun başarıcağına adım gibi eminim...bence hiç vakit kaybetmeyin www.umutkuzey.com.....

--------------------------------------------------------------------------------

Bu hafta sonu edirnede bar 10 adında bir bardaydım ve sahnede bir adam ses mükemmel sahne performansı desen muhteşem kim bu dedim ya ? Umut kuzey dediler onu ilk orda tanıdım.Kuliste azda olsa konusma fırsatı bulduk şubat 1 de albümü çıkıyormuş üstelik Hakan yonatta parçasına klip çekmiş bana mail adresini verdi www.umutkuzey.com eve dönerdönmez hemen adrese girdim ve parçasının bir bölümünü dinledim "kalbinde bir mezar aç bana ölmeye geldim" yok böyle bişe ya tekrar tekrar dinliyorun inanın bana çok güzellll....albümünün çıkmasını dört gözle bekliyorum tiryakisi oldum şimdiden umuta burdan başarılar diliyorum yolu açık olsun başarıcağına adım gibi eminim...bence hiç vakit kaybetmeyin www.umutkuzey.com.....

Geri