Umut Kuzey

Parçayı tekrar tekrar dinledikçe daha fazla haz veriyo ve kulağa dahada hoş gelio!!! bu arada adanalıymış umut :LOL: ...ne var bu adanada anlamadım suyundanmıdır nedir böyle kaliteli sanatçılar çıkıyo hep bu arada adanalılarda ırsi galiba benim gibi yakışıklı... :LOL: neyse hadi umut çıkart artık şu albümü biran önce diğer parçalarınıda dinlemek ve başarınla gururlanmak istiyoruz....

Arkadaşlar Umut 29 0cak 2006 Pazar günü TV8 de 14.30 başlayan Rocktüel isimli programda olacak...Yeni albümün şarkılarını dinlemek isteyenler ekran başına...:)

Arkadaşlar Umut TV8 de süperdi..Şarkılar çok güzeldi..Ben en çok duvardaki resimleri beğendim..Sözleri çok anlamlı..Sözleri öğrenirsem buraya yazarım..Ve de "kalbinde ölmeye geldim""sen olmadan" ve "şikayetim var" şarkılarıda süperdi..Sound harbi rock yani..

albüm hava muhalafetindeki kar sebebiyle 1 hafta ertelenmişti aldığım son bilgiye göre...

sanırım pazartesi günü müzikseverlere ulaşacak inş.

görüşmek üzere... syagılarımla

DUVARDAKİ RESİMLER

Resimlere baktım dün gece
Hayatın tüm kirini yüzüme esmerlik yapmışım
Umutlarım,yarınlarım
Çocukluğum,kitaplarım
Her kelime yüreğime,gözlerime ışık olmuş

Meğer ne çok yalnızmışım,hayatta hep tek başıma kalmışım

Resimleri seçtim birer birer odamın duvarlarına astım
Hüznümü görsünler diye,hüznümü bilsinler diye..

Meğer ne çok yalnızmışım,hayatta hep tek başıma kalmışım

Bu şarkının sözlerine sonunda ulaştım..Bu şarkının söz ve müziği Umut Kuzey'e aitmiş...Süper bir şarkı..Bu arada albüm hava muhalefeti nedeni ile bira gecikmiş..16 Şubatta müzik marketlerde olacakmış..Duyrulur..

merhabalar herkese...
beklenen güzel haberi ben verim dedim herkese şuan için ;)

umut kuzeyin 2. albümü olan duvardaki resimler adlı albümün ilk klip parçası kalbinde ölmeye geldim parçasının klibi türkiye de ilk defa aşağıdaki linkte arkadaşlar. iyi seyirler ;) :p

http://www.cansizkus.com/news/hbr1151.htm,

klibi indirmek isteyen varsa ayrıca özel mesajla bana mesaj atsınlar link verim :)

ayrıca showradyodan da üye olarak istekde bulunmak istediniz oy vermek istediniz parçalar arasında umut kuzeyin parçasına oy verebilirsiniz. www.showradyo.com.tr

albüm 16 şubatta müzik marketlerde...

penaber demiş ki:
merhabalar herkese...
beklenen güzel haberi ben verim dedim herkese şuan için ;)

umut kuzeyin 2. albümü olan duvardaki resimler adlı albümün ilk klip parçası kalbinde ölmeye geldim parçasının klibi türkiye de ilk defa aşağıdaki linkte arkadaşlar. iyi seyirler ;) :p

http://www.cansizkus.com/news/hbr1151.htm,

klibi indirmek isteyen varsa ayrıca özel mesajla bana mesaj atsınlar link verim :)

ayrıca showradyodan da üye olarak istekde bulunmak istediniz oy vermek istediniz parçalar arasında umut kuzeyin parçasına oy verebilirsiniz. www.showradyo.com.tr

albüm 16 şubatta müzik marketlerde...

Klibi izledim ya..Süper olmuş ya..Şarkıda çok güzel bu arada davulcu Gökçe Dayanç ada hasta oldum :oops:

yeni albüm

Arkadaşlar ben albümü aldım..Sound çok iyi..özellikle gitarlar konuşmuş..Ben albümdeki en çok duvardaki resimler isimli şarkıyı beğendim,sen olmadan isimli şarkıda iyi, aslında bütün şarkılar iyi..

Söz ve Müziği Umut Kuzey'e ait olan Duvardaki Resimler isimli şarkı bence uzun yıllar keyifle dinlenir..

Klibi nihayet Kral Tv de izledim, çok beğendim..Albümü dinledim..Neden Saçların Beyazlaşmış arkadaş şarkısını ben çok beğendim..Özellikle en sonundaki name beni öldürdü:) Favorilerim Duvardaki Resimler,Sen olmadan,Kırmızı Gül ve Şikayetim var, Rock'n Telli...fakat bence İkinci klip "Odam soğuk ve Sessiz" isimli şarkıya olmalı..Sözleri ve müziği süper..

Odam soğuk ve sessiz,yalnızım sensiz
Mum alevi gibiyim ürkek çaresiz
Duvarlar resimlerinle dolu
Seneler akıp giden gözyaşlarım oldu
Zaman yorgundu durdu..

Yaşanacak hayallerim vardı ümitsiz bir aşkın kurbanı
İçimde açmamış güller vardı açmadı, açmadan soldu..

Bu bir ayrılık şarkısı, anlayamaz bunu senden başkası
İçimdeki alev alev yangını söndüremez ki senden başkası....

deyyus demiş ki:
hayatımda dinlediğim en iğrenç şeylerden biri burda ne işi var bu ismin,pardon unutmuşum sormamam gerek

Asıl iğrenç olan , sizin gibi kendi kültürünü unutan yabancı müzik hayranı, emeğe saygısı ve Umut Kuzey'i sevenlere saygısı olmayan insanlar...Türk müziğini, Türk melodilerini inkar edip, yabancı hayranlığıyla saçma sapan sözlerle yapılan yabancı müzik hayranı olmak ne derece doğru...tabii şimdi diyeceksinizki müzik evrensel...Evet bende Rock Müziği yabancıda olsa çok seviyorum..Ve müzik evrenseldir doğru, fakat unutmayalımki Pek çok rock müzik yapan dünya starı, kendi ülkesinin müziğini, rock alt yapı ile yorumlamıştır..Ben çok beğeniyorum..ve şarkılara bayaldım..Bizim Türk melodilerimiz yer aldığı şarkılar, Rock sound ile süper olmuşşş...Ve harbi sert bir sound olmuş..

ben artık çok sıkıldım şu türk müziğiyle rock soundunu karıştırma saçmalıklarından.ayrıca bu çocuğun ne türk müziğiyle ne de rockla falan bi alakası yok.çok zorlama buldum müziğini tamamen albüm satabilmek için yapılmış.belki bir ay daha falan kralda klipleri döner sora bi daha görmeyiz sanırım.tabi 2-3 yıl sora yeni bi zorlama albümle karşımıza gelmezse

Sudenazz demiş ki:
deyyus demiş ki:
hayatımda dinlediğim en iğrenç şeylerden biri burda ne işi var bu ismin,pardon unutmuşum sormamam gerek

Asıl iğrenç olan , sizin gibi kendi kültürünü unutan yabancı müzik hayranı, emeğe saygısı ve Umut Kuzey'i sevenlere saygısı olmayan insanlar...Türk müziğini, Türk melodilerini inkar edip, yabancı hayranlığıyla saçma sapan sözlerle yapılan yabancı müzik hayranı olmak ne derece doğru...tabii şimdi diyeceksinizki müzik evrensel...Evet bende Rock Müziği yabancıda olsa çok seviyorum..Ve müzik evrenseldir doğru, fakat unutmayalımki Pek çok rock müzik yapan dünya starı, kendi ülkesinin müziğini, rock alt yapı ile yorumlamıştır..Ben çok beğeniyorum..ve şarkılara bayaldım..Bizim Türk melodilerimiz yer aldığı şarkılar, Rock sound ile süper olmuşşş...Ve harbi sert bir sound olmuş..

tutupta şimdi bu benle alakası olmayan eleştireye ne demeliyim herneyse,15 yıldır özgün müzik,halk müziği ,rock ,jazz,klasik müzik yayını yapan bir radyonun yayın yönetmeniğim ve sen bana bu şahsın türk melodilerine kullanarak rock a yeni bişeyler kattığını diyosun,dalgamı geçiyosun benle veya yaşın çok mu küçük,elime bu albümün promosu geldiğinde tamamıyla önyargısız dinledim hatta arkadaşlarımın da fikrini aldım tamamıyla pop bir albüm bu , en başta kişinin sesininin sokaktaki herhangi birinden hiçbir farkı yok,seni ciddiye aldığım için de yazmıyorum bunu bunu yazmamın nedeni tamamıyla insanları rock diye kandırıp ne olduğu belirsiz şeyleri insanlara sunan para beyinli insanlara sözüm siz her zaman elalemin biyerini yalamak zorunda kalacaksınız malesef

Bende albümü dinlemeden ahkam kesenlerden sıkıldım..Albüm süper..Ve süper bir rock sound olmuş..Sen olmadan, duvardaki resimler bir kaç sanatçının yağcısı olmaya çalışan insanlara rağmen yıllarca dillerden düşmeyecek şarkılar..Eleştiriler için önce albümü dinleyinnnn ve emeğe saygı gösterin..Ve uzman kişi olduğunuzu düşünerek kolayca atıp tutmayın..Ben dinleyiciyim kardeşim ve benim sevdiğim bir albüme ve müziğe saygı gösterinnn..

Geri