Umut Kuzey

umut kuzey son albüm gayet iyi kişilikte çok iyi ikisidie olunca zaten basarı kendiliğinden geliyor

son albümde favorım sen olmadan

umut kuzeyi biraz kaliteli müzikle ilginiz varsa tanırsınız umut kuzeyi,çamuru vede demir demirkanı canım adanamdan çıktı umut ve demirde heheee

site ile ilgili maalesef sorunlar var. birtürlü adamakıllı siteyi yaptırtamadı gitti! birebir tanımamdan doalyı bu konu hakkındaki rahatsızlığımı ve insanların rahatsızlığını dile getirdik ama site ile ilgili hala bişey çıkmadı ortaya. albümü olmayan yerel sanatçının bile çok güzel bir sitesi var gerçekten ama umut abi bi türlü yaptıramadı işte!... çok farklı denilipdurunuyor ama görüces bakalım. ayın 15 inde açılcak dediler,son aldığım bilgi buydu...

sözde klipte çıkcaktı ama hala ortada klipte göremiyoruz?

Site çokyakında hazır olacak,az kaldı sabır biraz,,,,,,yapan kişi çok iddialı,,,,sabretmeye değecek yane,,,,,,,,,,,,,klip de çok yakında yayında olacak,hem de çok yakın,,,, ;) Her an haberdar edebilirm.

zeytinli rock fest'te ilk çıkan, sahne performansı beklediğimden daha iyi olmasına karşı şarkılarını coverlarını beğenmediğim, bana tamamen uzak olan grup..

ben pek beğenmedim açıkçası bide son olarak bi neden saçların beyazlanmış arkadaş coveri ile çıktı sanırım hem yetersiz buldum hemde bu arabesk cover olayı artık baydı bence hadi ii yapılırsa yine başarılı oluyoda çok sıradan tek düxze olunca artık tat vermiyo aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyolar millet aya çıkıyo biz hala 4 /4 lük ritimlerle 5 li akorlar şarkının sonlarına doğru bi solo yeter artık ürektenlik hocam üretkenlik

Antibiyotik demiş ki:
zeytinli de izledim ve ben beğendim.başarılar.

Bence Zeytinlide Süperlerdi..Umut Kuzey in canlı performansını izlemenizi çok isterim..Bir defa konserde kesinlikle mutlu ayrılıyorsunuz.Bu arada Neden Saçların arkadaş şarkısıda çok iyi olmuş.Ve sert bir şarkı olmuş, farklı.Bu arada cover ile ilgili aleyhe konuşan arkadaşlar bilsinki Umut Kuzey in " Duvardaki Resimler " albümünde 7 şarkının bestesi ve sözleri kendine ait.Albümün düzenlemesinide Umut Kuzey yapmış..Onca saçma sapan beste yapan insanlar varken müzisyen birisine laf söylemesinler ve ve bence "Duvardaki Resimler" şarkısınıda mutlaka dinlesinler...

almost umut kuzey grup değil tek isim altında bir sanatçı, müzisyendir... !!!

bu arada klibi dün yarım bir şekilde izledim bende daha. gene sanki bana aynı tek düzelikte ilk klip gibi olmuş geldi açıkcası. çok fazla bir değişiklik yokmuş gibi diğer klipten. tabii ilk çekiminden bu yana bazı oynamalar yapılmış anladığım kadarıyla birde. umarım en kısa sürede izlerim...

bu arada şu sitede bir açılsa hayırlısıyla iyi olacak kendisi açısından da ama bakalım bekliyoruz işte...

yeni klip yayına girdi vede kısa bir zaman içinde klip karal tvde ilk 5 e girme basarısını gösterdi klip aşırı derece iyi değil ama ben sanatcıda ilk olarak sese bakarım ve bu ses umutta var çok iyi bir insan ilk basta bunu söylemliyim ..sıradan bir insan gibi davranması ayrıca çok hoş bir durum..albümünde diğer kendine ait olan besteler var bu parçaları dinlemek gerek sadece bir klibe bakarak yorum yapmak aslında pek doğru olmaz canlıda dinledim yaga barda çok iyiler çok :) ayrıca koray var gitarist sahne esnasında ağzıyla gitar çalan çok nadir gitaristlerden :D albümde bilindiğiği gibi metin türkcan imzası var bu ayrı bir güzellik olsa gerek

umutun resmi siteside açılcak basit bir site olmasın diye ugraşılıyor o bakımdan belki çok tepki çekiyor umut bir an önce sitenin açılmasını bekleyen hayranları var ama gerçekten çok kısa zaman içinde sitede yayında olucak

saygılar
serkan_alakuş
(aspirin) bilen bilir :))

eengin demiş ki:
neden saçların beyazlanmış arkadaşa cover mı??? yuh artık daha neler ciddi misiniz????
doğru abi benim bi dinleyim nasılmış dediğim ama sonuna kadar bile dinleyemediğim şarkı.sevmedim abi öle kendi çapında çıkıp dikkat çekmeye çalışan ama bi iki yıl içinde kaybolanlardan olacak bence.sevmedim abi bilmiyorum sevenlere saygım var ama ben hiç sevmedim

bende hiç sevmedim bu herifi :? ve albümde gitarları metin türkcan'ın çaldığını duyduğumda şok olmuştım..pentagram,şebnem ferah,ogün sanlısoy ve sonra umut kuzey garip geldi bana :?

iş parasıyla değilmi? istediği kişiyle çalar!??? gelipte sana sorcak hali yok heralde dimi?

umut kuzeyinde geçmişini araştırırsan müzik hayatındaki ozaman anlarsın belki neden çaldığını nedne umutla çalıştığını! işini yaoıyor adam kirletmekle nasıl bağdaştırdın doğrusu hiç aklım ermedi!?

Geri