Umut Kuzey

merhaba umut abi, umarım bu forumu takip ediyorsundur. dün akşamki mavisakal'ın yer aldığı program muhteşemdi. tebrik ederim. acaba programın tekrarı varmı, bir kez daha yayınlayacakmısınız? programı uzatmanıza rağmen sohbetede müziğede doyamadık.

Bu hafta Ogün Sanlısoy konuk olacak diye duydum. Umarım doğrudur. Çok sevdiğim iki sanatçıyı bir arada izlemek ve dinlemekten mutlu olacağım. Kral tv de veya başka bir kanalda olmasının önemi yok. Benim için önemli olan rock müziğe katkısı. Umut Kuzey'e çok teşekkürler. Başarılar..

Konuşarock çok iyi....

Gençrockta bizlere yer vermesi çok ince ve duyarlı bir davranış... Kendisine alkış gönderiyorum buradan.. Umarım çok başarılı olur

labyrinth demiş ki:
kral tvye dusecek kadar ise yaramaz bir muzik

ben ne umut hayranıyım nede fanı.sen böyle diyip geçebiliyosan gerçekten yazıklar olsun.ama şunu unutmaki o çocuğun oraya gelene kadar verdiği emekler tartışılmaz olmakla beraber senin sadece yaramaz bi müzik demen saçmalık.o programa ogünde katıldı mavi sakalda srdar öztopda haykoda bulutsuzlk özlemi ve birsürü gurup...ozaman bunlarda mı yaramaz.üzgünüm ama deiğin buna çıkıyor.bunlarada öyle oturduğu yerden b.k atıp yaramaz diyen adamın anlını karışlarım bilmiş ol efendi ol!!!

labyrinth demiş ki:
kral tvye dusecek kadar ise yaramaz bir muzik

ben ne umut hayranıyım nede fanı.sen böyle diyip geçebiliyosan gerçekten yazıklar olsun.ama şunu unutmaki o çocuğun oraya gelene kadar verdiği emekler tartışılmaz olmakla beraber senin sadece yaramaz bi müzik demen saçmalık.o programa ogünde katıldı mavi sakalda srdar öztopda haykoda bulutsuzlk özlemi ve birsürü gurup...ozaman bunlarda mı yaramaz.üzgünüm ama deiğin buna çıkıyor.bunlarada öyle oturduğu yerden b.k atıp yaramaz diyen adamın anlını karışlarım bilmiş ol efendi ol!!!

Geri