Pod xt & xt live

bauglir demiş ki:
arkadaşlar xtlive ilgili iki sorum var,
1)usb den bağlayarak kayıt yapılıyor ama, çalarken pc hoperlorlerinden ses almak mümkün değil mi? illa line in den mi bağlamam gerek?
2)wah ve volume pedalın en alta getirdiğimde bile 0 lanmaması sorunu var. bununla ilgili ayarın nerede olduğunu bulamadım...
şimdiden teşekkürler.

Pedalı kalibre etmen gerekiyo.Bunu şöyle yapabilirsin.
1-Podun kapalı durumdayken bank up tuşuna basılı tutarak podunu aç
2-Sonra amp tuşuna bas
3-Pedalını en alt konuma getir ayağını çek,sonuna kadar bas gene ayağını çek.
4-10 saniye bekle
5-Podu kapat sonra tekrar aç,artık pedalın sıfırda olucak...

canmondo demiş ki:
bauglir demiş ki:
1)usb den bağlayarak kayıt yapılıyor ama, çalarken pc hoperlorlerinden ses almak mümkün değil mi? illa line in den mi bağlamam gerek?
2)wah ve volume pedalın en alta getirdiğimde bile 0 lanmaması sorunu var. bununla ilgili ayarın nerede olduğunu bulamadım...
şimdiden teşekkürler.

Pedalı kalibre etmen gerekiyo.Bunu şöyle yapabilirsin.
1-Podun kapalı durumdayken bank up tuşuna basılı tutarak podunu aç
2-Sonra amp tuşuna bas
3-Pedalını en alt konuma getir ayağını çek,sonuna kadar bas gene ayağını çek.
4-10 saniye bekle
5-Podu kapat sonra tekrar aç,artık pedalın sıfırda olucak...

çok sağol. sorunu çözüldü :) . peki diğer sorum hakkında bilgisi olan var mı?

Pod xt-live'in fiyatı nedir arkadaşlar.Hangi mağaza satıyor?Direk pc'ye giriş yapsam kayıtlarda iyi ton alabilirmiyim?bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok seviniri.....

Türkiyede, bu aleti iyi bir fiyata alabilceğimiz bir mağza var mı? Kıvılcım da peşin 750 dolara satılıyor ama bu fiyat bir süre adama gitar çaldırtmaz be...

NakedBoy demiş ki:
Türkiyede, bu aleti iyi bir fiyata alabilceğimiz bir mağza var mı? Kıvılcım da peşin 750 dolara satılıyor ama bu fiyat bir süre adama gitar çaldırtmaz be...

ben o paraya RG 1570 aldım biliyon mu ? TR den alma sakın !! bak forumda umut abi var (celephais) ondan al TR de verecğin paraya orda 2 tane geliyo :)

bauglir demiş ki:
şimdiden teşekkürler.

usb den bağlayarak sadece podun kulaklık çıkışından ses alabilirsin hatta line out a birşey bağlasan bile sadece senin çaldığın duyulur altyapi vs duyulmaz.

bilgisayarın hoparlörünü kulaklık çıkışına bağlaman bir çözüm olabilir

bauglir demiş ki:
şimdiden teşekkürler.

usb den bağlayarak sadece podun kulaklık çıkışından ses alabilirsin hatta line out a birşey bağlasan bile sadece senin çaldığın duyulur altyapi vs duyulmaz.

bauglir demiş ki:
şimdiden teşekkürler.

bauglir demiş ki:
şimdiden teşekkürler.

P_E_N_A demiş ki:
NakedBoy demiş ki:

ben o paraya RG 1570 aldım biliyon mu ? TR den alma sakın !! bak forumda umut abi var (celephais) ondan al TR de verecğin paraya orda 2 tane geliyo :)

Bencede umut abiden al. Türkiyede milleti düdüklemeye bakıyolar. Artık zaten ben kıvılcımla kanka oldum adama diyorum yurt dışıdna şöyle böyle. Adam bana diyo gümrükte takmicaksa ordan al diyo :)

arkadaşlar ben geçen hafta kıvılcımdan xt live aldım alete once 700 euro dedi adam sonra işte pazarlık flan en son nakit 600 euroya kapattım:):)bende pod ailesine katılmış oldum..şimdi ilk sorumu soriim aradaşlar aleti çözdüm sayılır ama bu air settingsteki microfon off yani kapalı bitürlü açamadım nası yapcam bilen warsa yardımcı olur inşallah:):)inşllh derdimi anlatabilmişimdir tşkkrlr

sen bu güzelim aletin güzelim programlarını bilgisayarı kurup güzelim imkanlarından faydalansana.eğilip belini inciteceğine,kambur olacağına.iki mouse hareketiyle ton yazmayı denesene :D

hemen programları yükle ve pod u bilgisayara bağla.asıl o zaman pod ailesine tam katılmıs olursun.kullanıcı dostu bir alet olduğunu programları kullanınca görürüsün.

haklısın ya daaa o işlerin hiçbirini yapmadım..line6 monkeyi yukledim custometonedan ton indircem ama nasıl yapılcak hiç bi bilgim yok..başka programlar da wardı galiba nası yapcam biraz anlatabilirmisin cavo kardeş:):)lutfen onceki sayfaları oku deme 28 sayfa var yazık bana zaten çoğunu okudum ama bulamadım...eywllh

ya beyler ne yaptıysam şu alete ton indiremedim biraz bilgi lutfen....bide şu model packlerin ikisinide satın almak istiyorum onu kredi kartıyla yapcam dimi?aldıktan sonrada sizle paylaşmak isterim yani boyle bi imkanım warmı model packleri size yollamak gibi:?:?

pan-pan güzel düşünmüşsün paylaşmak istemeyi ama üzgünm sadece senn processor için geçerli oluo o paket.çünki seri numarası na göre model pack yüklenio siteden :) tani sadece sen kullanabilirsin.

pan-pan güzel düşünmüşsün paylaşmak istemeyi ama üzgünm sadece senn processor için geçerli oluo o paket.çünki seri numarası na göre model pack yüklenio siteden :) tani sadece sen kullanabilirsin.

Geri