Pod xt & xt live

milllet belki daha önce konusu geçmiştir ama aklıma gt-8 ile pod xt live arasındaki hangisi daha iyi muhabbeti fena halde takılmş duumda siz ne diyorsunuz

kesinlikle..bir haftadır hangisini alsam diye düşünüyorum..anladığım kadarıyla podxt driver bakımından üstün,gt-8 ise efect bakımından..fakat gt-8 i iyi kurcalarsan iyi tonlar alırsın deniliyor..bir de şu olay var podxtlive türkiyede ABD fiyatından 2 kat yüksek satılıyor ama gt-8 de yaklıaşık 100dolar oynuyor..sanırım gt-8 alıcam(ABDden getirme olanağım olsa podxtlive yercih ederdim sanırım)

abi tabiki pod ya gt-8 çok yorucu ve gereksiz bi alet bence hem poda istediğin tonu yukluyosun internetten buarada alicem ton yuklemeyi başardım sonunda eywllah..herneyse pod hem ton bakımındanda çok ustun bi alet bence

ABDden podxtlive getirttirsem..voltaj sorununda bir sorun olur mu acaba?bir kaç kişide duymuştum dönüştürücü olmasına rağmen ses gittikçe düşüyormuş ve kesiliyormuş!Aranıza yurtdışından podxtlive alan var mı acaba?

o sorun bir tek prelektro da oldu.ben yurt dısından aldım ve catır catır calısıyor masallah.4 5 ay olmustur alalı.çok memnunum öneririm.

bende 1 yıldan fazla zamandır kullanıyorum, yurt dışından geldi, hiç bi sorun yaşamadım.
bence imkanın varsa sende yurt dışından getirt.
burda o kadar fazla para vermek pek akıl karı değil kanımca..

ya arkadaşlar kayıtla ilgili bi sorum olcak şimdi daa once hiç kayıt olayına girmedim şimdi giriyorm xt liveı usb ile bağlayıp kayıt yapabiliyomuyuz sanki daa once boyle yapan bi arkadaş wardı galiba bende program olaraktan cool edit pro war nası yapcam lutfen yardım..tşkkr

millet nedicem forumda biara 2 tane pod satan bi eleman vardi hatirlarsiniz o model packleri 2 makineye yukleyebildigini idda ediyodu.. acaba oluomudur yaw :( hani oluosa artik en son parasini verip alacam arkadasla beraber..

bu arada sert tonlar yazdim ettim felan ama biturlu digitech death metal den aldigim ton tarzi bi ton alamadim.. mesela mt-2 tarzi tonlar cok rahat yakalaniyo killer-z zaten onun modellemeside hani daha hayvani cikmio sanki :D

yok o iki makinaya yükleme işi imkansız gibi bişey tabi ben acayip anlarım bu olaylardan siteye girerim şunu bunu yaparım dicek beceriniz varsa ayrı :)

o değilde herkez böle güzel güzel podlarını tartışıyo benimkinin hala sorunu çözülmedi :( canmondo yarın adaptörü getircek alete bakcak inşalla alette bişey çıkmaz bide onla uğraşmak lazım olcak sonra :(

baba sitede pod u olanlarin yarisindan fazlasi umuttan almistir bende dahil.. tirsilcak bi durum yok ;)

prelektro ya senin sorun bencede adaptor gibi gozukuyo.. isallah baska bi sorun cikmazda hevesin kursaanda kalmaz..

ABDde arkadaş soruyo nerden alayım ben sana podxtlive die..nerden alsın ben pek bilmiyorum neresini tavsiye edersiniz? bide ebay.com da 399$ yazıyor.bu kdvli toplam fiyatı mıdır?

Geri