Sahte (Alternative Rock) - İzmir

s_hifty demiş ki:
CoFFiN_of_mEvT demiş ki:
bu adamlar turkrock buluşması yapıyolar eheuheuhe toplayın turkrock forumu da roi ya gelin...
vegemite grubundan da all the small thing dinleyelm bakalım merak ediyorum...deişiktir belki harbiden...
eheueh bitmiştir abi o olay :D heueh ama geçen sene sahte konserine turkrocktan 10 kişi getirmiştim eheuh hatta oğuz beni içeri beleş sokmuştu :) bi dahada nasip olmadı zaten :p geliyorum bu hafta kesin

Bu HAfta Roideyiz Coffin ok? :D Uzun ve güzel bir dinlenme sürecinin ardından bakalım bu hafta nasıl olacak ?Güzel bir performans görmek istiyoruZ(m)! :D Cumartessi günü görüşmek üzre .... Eywallah!...

:metalhead

Arkadaşlar, Turkrock.com un mirc serverinde İzmirli arkadaşlarımızın ve sıhbete katılmak isteyen herkesin toplanması amacı ile bir kanal açmış bulunmaktayız!...

irc.turkrock.com server adresinden, #neverland kanalına gelerek bir araya gelebiliriz!... neverlan' da görüşmek üzere!...

eheueh sonunda geldim ama sonuna kadar kalamadım sahte nin bir dahaki konserde önce çıkan siz olun çünkü önceki gruplar pek iyi değildi ve canımız sıkıldı bizim orda :) her hafta görüşmek üzere haftaya başka kim var

valla Sahte Vegemite ve Jack in the box cok eğlendirdi tip toe nasıldı hatırlamıorm dikkat edemedim pek..ama genel olarak bu cumartesi cok guseldi.basından sonuna kadar kaldık..

B00004CXT5.02.LZZZZZZZ.jpg

ulan ne farkettim sizin logo tim burton a aitmiş bende ne güzel diyorum güzel olur tabi be en sevdiğim yönetmenlerden birine ait deli bu adam ya :D

Geri