Black Tooth (Tarz?)Şehir?

Ben kendisi için şişmandan çok yapılı derim açıkçası. O fotoğrafta küçük bile çıkmış.
Self Torture'da sahnede kameraya çekiyordu performansı, belki oradan hatırlayan vardır. :LOL:

MANOWAR MANOWAR LİVİNG ON THE ROAD

Ewet bir aksilik olmazsa BLACKTOOTH asli vazifesini yaparak Manowar konserinde en ön sırayı almak için mücadele verecektit. :taptim

Ewet öncelikle Manowar gerçekten güzeldi ancak beklediğim Performansı ya da şööle söyliyim hayalimde ki Manowar ı bulamadım. Ancak ölüsü bile yeter o da ayrı bir şey.

İkinci olarak Önemli bir HABER!!!!

Black Tooth da bir eleman değişikliği daha gündeme geldi % 99 ihtimalle Bass gitaristimiz Bilgehan gruptan ayrılıyor sebebi işlerinin burada yani Ankara da planladığı ölçüde gitmemesi ve İzmir e yerleşmek zorunda kalmasıdır.
Gruba yeni bir Bass Gitarist önerisi sunulmuştur adını henüz açıklamayalım ama kendisinin referansları iiii :D umarız ilk denemede kendisi adapte olur ve sıkıntısız bir şekilde bu problemi de atlatabiliriz.
Teşekkürler
Bilgehan geri kalan hayatında başarılar SENİ UNUTMAYACAÐIZ

baya bi eleman değişikliği oldu grupta ama grubun performansını pek etkileyeceğini sanmıyorum bu değişikliklerin

bu sene konserlere gene gelmeye çalışıcam ama garanti weremem öss problemi herkesi yediği gibi beni de yiycek :'( gelirsem zaten sahnenin en önünde yerimi alırım her zamanki gibi ...

yeni halinizle başarılar...

Ewet arkadaşlar BİLGEHAN ile yaptığımız son telefon görüşmesiyle olay kesinleşdi ve Bilgehan gruptan ayrıldı. Kendisi İzmir e yerleşerek Ege Üniversitesine devam edecek. Dolayısıyla Bas gitar kadromuzun da kesinlikle değişeceği anlaşılmıştır.
Teşekkürler

Hayırlısı ne ise o olsun. Bilgehan'a da İzmir'de başarılar dilerim.
Yeni basçıyı bekliyoruz ama eminim ki kim olursa olsun, grubun performansından bir eksilme olacağını sanmıyorum.

downender demiş ki:
Ewet arkadaşlar BİLGEHAN ile yaptığımız son telefon görüşmesiyle olay kesinleşdi ve Bilgehan gruptan ayrıldı. Kendisi İzmir e yerleşerek Ege Üniversitesine devam edecek. Dolayısıyla Bas gitar kadromuzun da kesinlikle değişeceği anlaşılmıştır.
Teşekkürler

umarım yeni eleman sizin için hayırlı olur. abi senle manowarda uzunca konuşamadım, özür dilerim. birini yakalamam gerekiyordu da acelem vardı kusura bakma :)

downender demiş ki:
Teşekkürler
izmir de ona gözümüz gibi bakarız ;) hehe

Saol Brutal-bora hehe, insallah en yakin zamanda dinlersin, su asamada daha birseyler yerinde degil, gerek ekipman gerek basci degisimi :twisted:
gorusuruz

Geri