Black Tooth (Tarz?)Şehir?

Tuna abi o karardan sonra diyecek birşey yoktu ama bu kararın hepimizi çok mutlu etti gene "black tooth" konserlerinde birlikte çoşmak dileğiyle diyorum ve bir resmimizi koyuyorum saygılar 8)

ads305zix1.jpg

kısa bi süre bu foruma bakmadım neler olmus ya sonuna kadar devam arkadaslar Tuna abi en dogru kararı vermis daha önünüzde cok konser ve festival var sizi Wacken'da da görmek isteriz sizi soka girdim ya cok kötü oldum ama düzeldigine de cok sevindim neyse bayaa sacmaladım Blacktooth'a saygılar sevgiler

grubun dağılmamasına gercekten cok sevındık yaşasın southern yaşasın blacktooth hadı artık ortalığın ....... :D coşun & coşturun :)

downender demiş ki:
Hepinize beni böle bir durum içinde iken yanlız bırakmadığınız ve desteklerinizi esirgemediğiniz için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Saygılarımla
TUNA VURAL

Tuna baba gerçekten teşekkürler!Eskişehirde görüşmek üzere!Eskişehire geldiğinde bidaha senle konuşucam bu konu hakkında :D Demek birşeyleri kaybetmeme deyiyormuş başından beri :!: :D işte yine blacktooth ve southern sonuna kadar arkanızdayım...Görüşmek üzere tüm tayfaya selam ;)

NOT:

ESKİŞEHİRE GELİRSENİZ ANADOLU RANGERS LA BİDE BEN KONUŞUCAM :twisted: :twisted: :twisted: ( tuna baba anladın sen 8) )

Bu karari vererek cok iyi yaptin tuna abi
destekciniziz sonuna kadar
bu arada bir izmir konseri bekliyoruz artik vakti geldi, burdada calin!
seni tekrar sahnelerde gormek istiyoruz en yakin zamanda

\w/ pekmez + viski = BLACKTOOTH! :twisted:

Dünyaca ünlü gruplarda bu tür çalkantıların olması normaldir hahaha....

Siz artık halka malolmuş bir grupsunuz. Gördüğünüz gibi olay sizi aşmış durumda.

Amerika'da bayrak sallayacak gruba da bu birliktelik ve dayanışma yakışır zaten...

Geri