Black Tooth (Tarz?)Şehir?

HU YE!

Ilginiz icin saolun! :eek:

BIZIZ METAL DAYS #6'ya 4 gun kaldi, hazirliklar tamamlaniyor, umarim iyi gecer, HERKEZI MUTLAKA BEKLERIZ :twisted: ~ RESPECT WALK! ~

26 HAZIRAN 2005 - PAZAR :!:
BIZIZ BAR

Saat: 15:00

Giris:6YTL - Icki:2.5YTL

Magick

Soulitary

Sinif64

BLACKTOOTH :twisted:

Origam

Biziz Metal Days değil be yahu :)
Metal Days #6
Anti Organizasyon sunar :)

Harbi çok güzel 2 gün geçecek Ankara metal piyasası adına...Ben şahsen çok heyecanlıyım...Orda kafaları kopartmak üzere kardeşler...

...Let the metal begin...

valla ben 26sı öncesi BLACKTOOTH'u stüdyo performansıyla izleme şanşı buldum bence kafa olarak konsere hazırlar umarım son günlerdeki terslikler konser sonuna kadar grubun yakasını bırakır konser günü kafa koparmak üzere görüşürüz saygılar :metalhead

GolgoTa demiş ki:
valla ben 26sı öncesi BLACKTOOTH'u stüdyo performansıyla izleme şanşı buldum bence kafa olarak konsere hazırlar umarım son günlerdeki terslikler konser sonuna kadar grubun yakasını bırakır konser günü kafa koparmak üzere görüşürüz saygılar :metalhead

Hocam senin Golgota grubuyla bir ilgin var mı?

Tuna her ne kadar konserde iyi olamayabileceklerini söylese de Black Tooth'un kötü performansında bile seyirci hareketsizliğe çok fazla dayanamaz. :LOL:

deerrudolf demiş ki:
GolgoTa demiş ki:

Hocam senin Golgota grubuyla bir ilgin var mı?

Tuna her ne kadar konserde iyi olamayabileceklerini söylese de Black Tooth'un kötü performansında bile seyirci hareketsizliğe çok fazla dayanamaz. :LOL:
yok hocam bildiğin nick işte

Öncelikle hepinize geçmiş olsun diyorum beyler, bundan sonrası da daha rahat olur inşallah sizin için. Konserde görüşmek üzere, herhangi bir isteğiniz varsa numaramı biliyorsunuz ;)
:beer: Black Tooth :beer:

Off 3 defadır yanınızdayım ama bu sefer kaçırcam acil bir iş yüzünden şehir dışındayım :( Neyse ki ben olmasam da gitarım yakından tanıklık etcek bu süper konsere.Hepinize başarılar dostlar :)

Bugünü gördükten sonra yarınki konserin iyi olacağından şüphe duymaya başladım. Yine de grupların performanslarını en üst düzeyde tutacağından eminim. Bugünkü gibi...

abi dünkü konserden boynum ne kadar ağrısada gelicem kopana kadar sallıyacağım... Dünkü konserde canım çok pantera şarkıları çekmişti bu gün black tooth ilaç gibi gelicek... Ve diğer gruplarıda severek izleyeceğimden eminim.

gerçekten çok ilginç bir konser oldu bnm için. bi ara sis yüzünden uzun süre nefesimi tutmak zorunda kaldım. sonra zil tepeme düşer derken ilginç ama zevkli bir konser oldu. gelen herkese sonsuz teşekkür :p
birde Eren ve Deniz kardeşime kocaman teşekkür ediyorum. abi siz birtanesiniz. siz olmasaydınız ben o sahneyi nasıl kurar nasıl toparlardım :)

Geri