Black Tooth (Tarz?)Şehir?

Gelemedim saklıya ama olsun...Bizimde yolcuda konser vardı.Güzel geçeceğini biliyordum sevdiğim 4 tane güzel grup vardı....

Gelemesemde elinize yüreğinize sesinize sağlık!

o zaman kısa bi hatırlatma yapalım.

20 Nisan Eskişehir

24 Nisan Hacettepe üni. rock şenlikleri

29 Nisan Ankara Biziz Bar (hefty gigs3)

19 mayıs süpriz

26 Mayıs İstanbul

mayıs ayına netleşmemiş 2-3 konser daha olması lazım. kesinleşince buradan tekrar haber vericez..

afiwy8.jpg

şarkının herşeyi bitti sadece mixaj kaldı :) albüm biraz beklicek gibi ama çok değil. grup dışında gelişen durumlardan dolayı. ama bol konserli bir 2 ay olucak :) hemen hemen her hafta sonu bi yerlerde olucaz gibi :)

Dün konserdeydim buz gibiydi hakkaten hava...Ama yeterince ısındık (utku hariç adam elini sakatlıyodu işallah birşeyi yoktur :D)

Sound 'a çok sorunlar vardı.Sound Check'de hakkaten terslikler oldu...
Tam hal olmasada (Ortaya geçip tuna babayla Sound konusunda işaretlerle anlaşmaya çalıştık o dereceydi :) ) uzun süren bi bekleyişin ardından Black Tooth Mühendizzzlik tarafını komple yıktırdı...

Onur'un beni konser alanında gördüğü andaki ifadesini herkes görmeliydi.. :twisted:

Deniz hocam yine gözleriyle etrafa meydan okudu.Orcan ustad'ın deri ceketi ( 8) ) ortalığı yaktı :twisted:

"5 Minutes Alone" 'da direk sahneye fırlayanlardan olup onurun jak'a hafiften bi dokundum :D

Beraber söyledik eğlendik coştuk.

Black Tooth'un "16" adlı şarkısının anonsunda herkesin gözleri bi parladı.Yine sahnedeki rahatlığıyla ve mütavezi tavırlarıyla Anadolu Üni. 'li gençler (ben dahil :twisted: ) herkes mest oldu...

Tuna baba yine coşturdu Pogoluk az bi ortam vardı ama gereği yapıldı 8)
(gerekli "EMO" lar ezildi :twisted: )

Süperdi hakkaten çok eğlendik.Sonra hemen dağıldı bizim tayfa zaten.Hepsine yeniden başarılar!Eskişehirde daha büyük mekanlarda görüşmek üzere ;)

Arkadaşlar gerçekten yorumlar in çok saolun. elimizden geldiğince iyi bir performans vermeye çalıştık. Sırada ki konserlerde görüşmek üzere..

HangNaiL demiş ki:
şarkının herşeyi bitti sadece mixaj kaldı :) albüm biraz beklicek gibi ama çok değil. grup dışında gelişen durumlardan dolayı. ama bol konserli bir 2 ay olucak :) hemen hemen her hafta sonu bi yerlerde olucaz gibi :)

o biyerlere istanbulda dahil değilmi....yani mayıs festivali haricinde de????

deathmetalman demiş ki:
HangNaiL demiş ki:

o biyerlere istanbulda dahil değilmi....yani mayıs festivali haricinde de????

sanırım istanbul yok :( ya aslında kesinleşmemiş onlarca konserlerde var. kesinleşenleri buradan söylicez :)

Geri