The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

00020605hi.jpg

The Diyv'den Anıl ve Kurban'dan Kerem

Pazar günü bizi dinleyen herkese teşekkür ediyorum bizi destekleyip ve bizimle birlikte çıldıran herkese benden sevgıler saygılar...
Kacıran ve bızı ızleyemeyen tum dostlarıma bır daha kı konsere kesınlıkle beklıyorum...
The Diyv Grubunun elemanlarının bu aralar cok fazla işi(sınavlar ve mınunum bir sürü iş) oldugundan dolayı konserlere ara vermiştır...

Yakında tekrar gorusmek üzere... :twisted: :metal

Gerçegi solemek ısterım benım bu konuda sagım solum bellı olmaz :twisted:

BaTsFLy demiş ki:
Pazar günü bizi dinleyen herkese teşekkür ediyorum bizi destekleyip ve bizimle birlikte çıldıran herkese benden sevgıler saygılar...
Kacıran ve bızı ızleyemeyen tum dostlarıma bır daha kı konsere kesınlıkle beklıyorum...
The Diyv Grubunun elemanlarının bu aralar cok fazla işi(sınavlar ve mınunum bir sürü iş) oldugundan dolayı konserlere ara vermiştır...

Yakında tekrar gorusmek üzere... :twisted: :metal

Gerçegi solemek ısterım benım bu konuda sagım solum bellı olmaz :twisted:

Açıklaman için teşekkürler ;) Konser Olmadan Çok Çok önce Haber Verirsen Bizde Zor Durumda Kalmayız :)

Teşekkürler Emrah...

Yönetici Uyarısı: Başlık "The Diyv" grubu ile ilgili olarak açılmıştır. Diğer grup ve müzisyenler ile ilgili yorumlarınızı kendi başlıkları altında yapınız.

epeydir sesim çıkmıyor bi gireyim de yazayım dedim formlarda olmamam diyv den ayrıyım san mayınbeni görmemiş ola bilirsiniz ben THE DİYV in gizli silahıyım sanırıım metalica day adında bi gün düzenlenmesi planlanıyomuş çok iyi olur beyler studyo yapmıyosunuz formdan düştünüz kafanızı kıracam
Tonmaster of THE DİYV

rockare demiş ki:
epeydir sesim çıkmıyor bi gireyim de yazayım dedim formlarda olmamam diyv den ayrıyım san mayınbeni görmemiş ola bilirsiniz ben THE DİYV in gizli silahıyım sanırıım metalica day adında bi gün düzenlenmesi planlanıyomuş çok iyi olur beyler studyo yapmıyosunuz formdan düştünüz kafanızı kıracam
Tonmaster of THE DİYV

sevgili tonmaysterimiz ve gizli silahımız cenk metallica day konusunda daha aydınlatıcı konuşursa sevinirim. bu arada cenk nassıldım abi? :D :metalhead

diyvlead demiş ki:
sevgili tonmaysterimiz ve gizli silahımız cenk metallica day konusunda daha aydınlatıcı konuşursa sevinirim. bu arada cenk nassıldım abi? :D :metalhead

Bu açıklamayı Emrah yapar yapmasına da , hemen paçaları sıvamışız sanırım ;) 2'li konuşmalardan kaçınmamız gerekiyormuş.Bu yüzden geldiğinde görüşelim , bekliyoruuuz :roll:

O Fotoğraf nasıl çekildi nasıl oldu bilemiyorum :!:
Çünkü biz o sırada sarılıyorduk :!:
Muhabbet koyuydu,farkındaysanız benim metal amblemim bile yok :(
Olmadı ya :!:
Gerçekten Kerem abi öüzik konusunda en güvendiğim insanlardan biridir :!:
Sağolsun o gün verdiği derslerde unutulmaz :!:
Teşekkür ederim Kerem Abi :!:
Ödevlerini hallediyorum :!:
(bu yazıyı okuyacağını biliyorum :twisted: İstanbulda görüşürüz)

The Diyv e gelince :!:
Şu anda gerçektende tempolu bir hayat geçiriyoruz :!:
Sonuçta öğrenciyiz ve sınavlarımız geliyor,ama müzik bitmiyor,hala oturup eve gelince 5 dakika ders 50 dakika gitar geçiriyoruz hayatı,ben anlayamıyorum ama :metal
Metal Bless You :!:

The Diyv tebrikler gelemedim(isim vardi cok onemli!) araya zaman girdi goremioruz birbirimizi...Sezer farkındamısın yuruyosunuz ...!

Evet 10ur'um Görüşemiyoruz Ama Bunun Sorumlusu Biz Değiliz :twisted: Konser Sorun Değil Daha Çok Olur , Yeter Ki Bizim Birbirimize Ayırabileceğimiz Zamanlar ÇOK Olsun... :roll:

Görüşürüz ;)

Kayıt elimize ulaşmadı daha :!:
Biz grubun Bursa kaydını alınca sen dahil herkese göndereceğiz :!:
OLAY TV den haber bekliyoruz ve kayıt gelince herkesin eline ulaşacaktır emin olun! :!:

1 haftadır sizden uzaım kusura bakmayın...kardeşlerim........
bişey sorcam garage konseri ne zaman olacak hiç ses soluk çıkmıo bi haber edin bişey sööleyin yaw...
bu arada gülserenden bi msj gelmiş sonunda hatırladı bizi...

lucipher demiş ki:
1 haftadır sizden uzaım kusura bakmayın...kardeşlerim........
bişey sorcam garage konseri ne zaman olacak hiç ses soluk çıkmıo bi haber edin bişey sööleyin yaw...
bu arada gülserenden bi msj gelmiş sonunda hatırladı bizi...
lan hawanı alırsın olm yok garage konseri falan otur ders çalış hadi bakiim :evil:

geliyom ankara ya......

arkadaşlar,diyv madem beni özlemiş...ben de sizi özledim..e zaten yakında ankaraya geliyorum..
bursa konserini de ayarlamak için uuraşıyorum...en kısa zamanda haber vericem..

heyt bursa bizi bekle geleceğiz inşallah...varya kimseyle bursalı diye dalga geçmeyeceğim bir daha.. o kadar iyilerdi ki.sanırım onlar da the diyv beğendiler ki tekrar bir konser istiyorlar...
Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından düzenlenmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Re: geliyom ankara ya......

anethia demiş ki:
arkadaşlar,diyv madem beni özlemiş...ben de sizi özledim..e zaten yakında ankaraya geliyorum..
bursa konserini de ayarlamak için uuraşıyorum...en kısa zamanda haber vericem..

Bahar şenliklerinde geldik gördük seyirciyi...Çok da sağlam bir kitle vardı. Acaba bunu Yazında Yakalayabilir miyiz? :twisted: :roll:

Geri