The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

Evet fakat bu durgunluk zamanları gruplar için çok kötü zamanlardır...
Haftada bir gün fikslenen stüdyo zamanları dışında müzik ile çok fazla alakadar olunmaz :!:
En azından ben öyle bir durumdayım şu anda...
Fakat sadece 5 sınavım kaldı ki onlarıda veririsem bu iş bitecek ve artık sizlere bir kayıt vermek istiyoruz :!:
Zaman herşeyin ilacıdır derler nefret ederim ama zaman gerçekten çok şeye ilaç :!:
The Diyv Bless You :metal

Uzun zamandır uzak kaldım the diyv topıc'ıne diyerek açıklamalara başlayalım:
1-Bass Gitar (Anıl) ; Sınavları çok yoğun ve kafasında gereksiz sınav soruları dolaşıyor,ama hala gitarını da elinden bırakmıyor...
2-Lead Gitar (Yener) ; Onun da sınavları çok yoğun,labaratuarları yeterince zaman kaybı sağlıyor ve ancak stüdyodan stüdyoya görüşebiliyoruz.
3-Drummer (Mert) ;Sınavlara hazırlanıyor desem yabancılık çekmezsiniz her halde :D
4-Vokal Gitar (Sezer) ; En son gitarının elinden düşürdüğünü duydum.GEÇMİŞ OLSUN SEZERİM....

emrahim bu herifleri toplayip verimi arttirmak senin isin hadi anilla yeneri anladik ama mertle sezerle bolbol vakit gecirip zorlaman lazim adamlari bide playlist i genisletin artik dost aci soyler playlist harbiden dar bunda tarzin cok buyuk etkisi var ama daha cok arastirmak daha cok insanlarin fikirlerini almak lazim misal forumdan sorabilirsiniz hangi parcalari dinlemek istersiniz diye(ayri bi sayfada) neyse sizin isiniz size kalsin benim ki dost tavsiyesi , bide konser kaydi demekten bay geldi artik degistiriyorum beste olan bi konser kaydi istiyorum haberiniz ola

bursaya geliyosunuz ha....
özletttiniz kendinizi zaten. geç bile kaldınız. sizleri dört gözle bekliyoruz.
8) fazla bekletmeyin ama .
buarada sezer başlıyorum elektroya. :metal .hadi byesss

Bizde özledik bursayı fakat hakkaten sınavlar çok zamanımızı alıyor :!:
Raage,banada bay geldi ilk fırsatta yollayacağız ama gelmiyor işte :!:
En kötü ihtimalle kayıtları yollayacağız sana merak etme sen :!: Lenada haklı bu konuda :!: Gerçi o haftaya burada olacak ama :twisted:
:metal

Herkes kadar bizde kayıdı beliyoruz :!:
Ben sınavlardan kurtuldum :!: The Diyv in çok fazla sesi soluğu çıkmıyor farkındasınız galiba :!: Diyv lead inde sınavları biterse bir aksama olmassa artık size kayıtları gönderme onuruna erişmek isteriz :!:
İstanbul a da geleceğiz umarım ama önce Bursa da bazı planlarımız var :!: Önermeleri için herkese teşekkürler :!:

_axlewurm_ demiş ki:
kayıt uzun bi süre önce olcaktı-mart gibi hani
gerçi ben koptm bi ara netten belki yapmışsınızdır o arada haberm yok diycem ama yapmamışsınız galiba??

İlgin için sağol ama lead gitaristimiz yüzünden kayıt sürekli kaydı sürekli kaydı ileri bir tarihe taşındı. Biz hala aynı özveri ile bekliyoruz sınavlarının bitmesini. Hem bu sırada biz de beste de 'NE' yapabiliriz onu konuşuyoruz.

Gerçekten ben çok beğendim 8)

Görüşürüz...

bu sene kayıt işi olmaz gibi gözüküyor ya napalım sanırım tatil dönüşü olacak :) abi şu kayıdı da yapsak iş kopacakta offf offfff işte :) bu arada bursa konseri agustosta gerçi herkes tatilde olacak ama neyse...

Sonuç olarak her zaman ki gibi fırtına öncesi sessizlik :!: Fakat Lena ya bir konser izletemememin hasreti var :!: The Diyv Bless You :metal

Kardeş grup:!: kayıtı beklioruz aceleye gerek yok bence kış dönemi çıksa daha ii olabilir :!: Başarılar lan :!: :!::!: Bu ünlemlerede anıldan alıştık bakalım nolcak sonu :!:

Re: geliyom ankara ya......

Bronx demiş ki:
anethia demiş ki:
arkadaşlar,diyv madem beni özlemiş...ben de sizi özledim..e zaten yakında ankaraya geliyorum..
bursa konserini de ayarlamak için uuraşıyorum...en kısa zamanda haber vericem..

Bahar şenliklerinde geldik gördük seyirciyi...Çok da sağlam bir kitle vardı. Acaba bunu Yazında Yakalayabilir miyiz? :twisted: :roll:

Adamım sen merak etme sen olunca her yere gelir o seyirci... Gördüler ya bi kere seni tamamdır :D Koçum Mert!

__thediyVwoice__ demiş ki:
bu sene kayıt işi olmaz gibi gözüküyor ya napalım sanırım tatil dönüşü olacak :) abi şu kayıdı da yapsak iş kopacakta offf offfff işte :) bu arada bursa konseri agustosta gerçi herkes tatilde olacak ama neyse...

Sezer vallaha piyasaya bir kayıt sürmek gibi bir plan varsa bu iş için en uygun zaman bana sorarsan eylül-ekimdir. Bir demo çıkardıktan sonra konserlerle desteklemek lazım bu iş için de tatil dönüşü çok iyi oluyor. İnsanlar konsere aç oluyorlar :) Onun için umarım bu yaz birşeyler yapabilirsiniz ... Kolay gelsin başarılar :)

kardeslik berkayinda dedigi gibi kayit icin en iyi zaman sezon basi once konserlerle besteleri sevdirip sonra iyi bi kayit alirsaniz daha faydali olur .
gec olsun guc olsun ama olsun!!!

Bu konuda haklısınız arkadaşlar ama, zamanlarımızı çok iyi ayarlamamız gerekli :!: :!: :!:

Mert hiç bir zaman bir telim eksik çalmadım,o yüzden en fazla kasıldığım konser o idi :!:

(bir de Yener'e sınavlarında başarılar demek isterim :!: :!: :!: :metal)
Metal Bless You :!:

Meraba müziksever dostlarım...
Yaz dönüşü çok projem var,hepsini uygulamaya geçirdikten sonra hem kayıt hem de konserler ardı ardına gelecek...
Tabi işlerin yerinde gitmesi için grubumun,sınavlar ve tatil dönüşünden sonra baya bir çalışması gerekecek :twisted:
En yakın sürede bestelerin bitmesi temennim...

Yener'e başarılar sınavlarında,
Mert'im soğutma kendini,
Anıl'ım sınavlardan kurtuldun biraz tatil yap :)
Sezer artık at şu bahtsızlığı üzerinden,kır şu şeytanın bacağını :!:

Geri