The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

allah günü sizle beraber olduğumdan fazla bişey demiyecem ama dünkü stüdyo çalışması bence iyidi bu performansı konserdede beklıyorum 8) tabi sezerin hastalığından dolayı ses biraz kötüydü ama ;) hadi beyler konserler werin bizde sizle beraber zıplayalım :twisted: :!: :!: :!:

stüdyoya gelemediim için üzgünüm ama sezer in sesinin hastayken ne kadar kötü olabileceğini tahmin edebiliyorum...tıka basa yemek yedikten sonra sesinin aldığı hale benziyordur heralde...kendini kastığında alnında beliren o karizmatik yarığımsı çizgi belirmiş ve bi süre doğru dürüst nefes alamamıştır heralde...neyse haftaya lacak olan stüdyoda(tabii eğer olursa)yanınızdayım...haydi kolay gelsi
bu arada bursa konseri ne alemde hiçbiriniz doğru düzgün bi haber etmiyorsunuz....hepinizin yağmur...

Arkadaşlar şu bir gerçek ki bizim dışımızda herkes bizi tv. den izlemiş anlaşılan :evil:
Ne yapalım ileriki zamalarda bizde izleriz artık :)
Emrah haberler gerçekten çok iyi teşekkürler çalışmalarından dolayı :!: :!: :!: :metal

cream demiş ki:
sevgili The Diyv !!!
Nerede kayit :twisted:
Internet e giremiyorum ben.Bana mesaj atarsanız sevinirim :)

Seninle görüşmek güzeldi :!: :!: :!:
O kadar zaman geçti üzerinden :!:
Her ne olursa olsun yanımda olduğunu bilmek güzel Lena :!: :!: :!:

The Diyv sessiz şu anda...
Eylüle kadar dışarıya kapalıyız arkadaşlar....
Eylülde görüşmek üzere....
Güzel konserler ve bestelerle görüşmek üzere :metal

arkadaşlar grup şu an taildede olsa herkes kendi içinde çalışıyor,umarım yeni sezonda hiçbir terslik yaşamadan kaydımızı çıkarırız ve yeni besteler üzerinde ugraşırız.baharda görüşmek üzere...

Grup ankaraya gelmeye başladı :!: :!: :!:
Mertimde geldiğine göre tek eksiğimiz sen kaldın...
Sende gelde güzel bir sezon açılışı yapalım Bursa'da ;)

Geri