The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

Bronx demiş ki:
Açıklama İçin Teşekkür Ederim.
Çok Güzel Anılarım Oldu.6-7 Yıldan Beri İlk ve Tek Grubumdan Ayrılıyorum Dost bi Şekilde.Eski Grup Arkadaşlarıma Hala Güveniyorum.Başarılar Diliyorum Gelecek Konserlerde

:metalhead

çok takdir ettim gruptan bu şekilde ayrılmanı. dostca ve sorunsuz. ben de merak ettim neden ayrıldığını

konserde iyiydiniz. metallica - battery coşturdu. bas gitar teli yine koptu :LOL: . aksilik

solo gitaristinize nacizhane bi yorum yapmak isterim. sahnede biraz daha rahat durabilir.solo atarken grup arkadaşlarına dönmek yerine biz izleyicilere bakarsa :p daha iyi olur.enstrümanına hakim ama bunu daha iyi yansıtabilir.

başarılar

Çok sevdiğim bi grubun çok sevdiğim bi elemanı grubu bırakıyor...Burda sadece bu kadarını söylicem zaten görüşüyoruz..Ellerine terine emeğine sağlık Mert abim...

Canımsın Onursalcığım Benim :) Grupta Birşey Yok.Sapasağlam , Sadece Bir Davulcuya İhtiyaçları Var O Kadar...Diğer Yandan Bende Ölmediğime Göre.....İstediğin Zaman Görebildiğin Bir Adamım Ben ;) Neye Üzülüyorsun Onursal ? :) Sıkma Canını

Metale Devam

drumscat demiş ki:
Bronx demiş ki:
Açıklama İçin Teşekkür Ederim.
Çok Güzel Anılarım Oldu.6-7 Yıldan Beri İlk ve Tek Grubumdan Ayrılıyorum Dost bi Şekilde.Eski Grup Arkadaşlarıma Hala Güveniyorum.Başarılar Diliyorum Gelecek Konserlerde

çok takdir ettim gruptan bu şekilde ayrılmanı. dostca ve sorunsuz. ben de merak ettim neden ayrıldığını

konserde iyiydiniz. metallica - battery coşturdu. bas gitar teli yine koptu :LOL: . aksilik

solo gitaristinize nacizhane bi yorum yapmak isterim. sahnede biraz daha rahat durabilir.solo atarken grup arkadaşlarına dönmek yerine biz izleyicilere bakarsa :p daha iyi olur.enstrümanına hakim ama bunu daha iyi yansıtabilir.

başarılar

eyvallah saolasın önerin için doru bu konserlerde üzerinden atamadıım bir olay yerine getirmeye çalışacagım.. neyse grup devam ediyor merte teşekkür ediyorum herşey için sen hala benim dostumsun...

Ben Herkesin Dostuyum :oops:

Bak Ayrıca Sonunda Solonu Duyabilmişler :D İyi Bi Eleştiri Bile Gelmiş Yener , Siftah Geldi Artık Sen Daha Durmazsın :D :D

the diyv yoluna belırlı bir surelıgıne ömer ile devam edicek arkadaşlar... ama bu sadece eşlik için devamlı davulcumuz degil. bu nedendendir ki hala davulcu arayışımız sürüyor...

not:yeni bestenin hucum kaydını bu cuma burdan size ulaştıracagız...

saygılar...

Garaj Rock Bar da Sahne aldığımız RESPECT!! Metal Konserlerinden Bi kaç The Diyv resmi....

dsc004170mt.jpg

dsc004161cx.jpg

dsc004215po.jpg

dsc004200ug.jpg

dsc004222ae.jpg

Geri