The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

burdan tekrar söylüyorum millet :) önümüzde bi dünya konser var (şehir dışı) ve davulcu bulamadıgımızdan gidemiyoruz :) allah sonumuzu hayır etsin... eşlik içinde gelebilirsiniz yoksa cıkamayacagız :)

yeni bi konser görünüo arkadaşlar ufukta izmir 9 eylül ünv bahar şenlikleri mayısta bi aksilik olmazsa oradayız izmirli metalsewerleride bekleriz...

Hazır ve oturmus bi grubun ankara gibi bir yerde davulcu bulamaması çok enteresan .. Önümüzde bir çok konser var ..

Olmadı drummachine yapcaz artık uehueheuhe :LOL:

Hahaha.. Tmm ayarlıcam ben bi drummachine bi kaç kişinin numarası var bende bi arayım :LOL:

Ewet sanırız The Diyv canlanıyor tekrardan :twisted: Güzel gelişmeler var konserler var .. Umarız şu aksiliklerden kurtulucaz.. Besteyide bi koyamadık .. Emre abimiz sağolsun pc yi getiremedi bi :twisted: Yakında sizlerleyiz...

Stay Heavy :twisted:

Arkadaşlar bugün stüdyoda sonunda yeni davulcularına kavuştular..

Grubun son hali;
Bass Gitar - Kadircan
Davul - Çağrı Develioğlu
Lead Gitar - Yener Okutan
Ritm Gitar & Vokal - Sezer Yurteri

Hayırlı olsun başarılarınızın devamını dilerim..
Onursal

Aramıza hoşgeldin Çağrı .. Stüdyoda bizimle sanki uzun süredir çalıyormuşsun havası vardı ..

The Diyv kısa bir süre sonra yeniden canlanmıştır .. Yakında konserlerde buluşmak üzere....

Stay Heavy :twisted:

Bu haber gerçekten sevindirici :twisted: nasıl bir işgence dönemi olduğunu çok iyi bilirim eleman aramanın :?

başarışar çağrı :twisted:

artık tekrar aynı sahnede konser verebiliriz :twisted:

:twisted: heavy metal :twisted:

Bu haber gerçekten sevindirici :twisted: nasıl bir işgence dönemi olduğunu çok iyi bilirim eleman aramanın :?

başarışar çağrı :twisted:

artık tekrar aynı sahnede konser verebiliriz :twisted:

:twisted: heavy metal :twisted:

ilk studyo balyoz gibiydi adam cross ları beynımıze işledi resmen :) tek kelıme superdı herkes kondısyon sıkıntısı cekıyordu(kadircan hariç) ancak muhteşem oldu bu şekilde devam etmemiz dilegi ile arkadaşlar... tekrar hepimizi hayırlı olsun(du):)
cenk'e: bir numara sın ortagım sagol
andac'a: tesekkur ederım dostum...
^^BREAK the RAILING^^

Geri