The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

Dostlar herşeyin bir yolu yordamı vardır, insan anlatmak istediği şeyi birçok yoldan anlatabilir , kelimeleri doğru seçerseniz hem kimse kırılmaz hemde alınması gereken mesaj alınmış olur. Mesela _thediyvWoice_ bizim sayfamıza gelip son derece kibar ve güzel bir şekilde grupla ilgili dikkatini çeken mevzuyu anlatmış. Adam güzel güzel eleştirisini yapmış , e hal böyle olunca yapıcı ve düzeyli eleştiri almak istemesi de en doğal hakkıdır. Tamam beğenmemiş olabilirsiniz , bir sürü aksilik gözünüze çarpmış olabilir , ama ortada bir emek ve çaba var , saygıyı elden düşürmeden eleştiri yapalım. The Diyv e başarılar.

Alexilaiho demiş ki:
Dostlar herşeyin bir yolu yordamı vardır, insan anlatmak istediği şeyi birçok yoldan anlatabilir , kelimeleri doğru seçerseniz hem kimse kırılmaz hemde alınması gereken mesaj alınmış olur. Mesela _thediyvWoice_ bizim sayfamıza gelip son derece kibar ve güzel bir şekilde grupla ilgili dikkatini çeken mevzuyu anlatmış. Adam güzel güzel eleştirisini yapmış , e hal böyle olunca yapıcı ve düzeyli eleştiri almak istemesi de en doğal hakkıdır. Tamam beğenmemiş olabilirsiniz , bir sürü aksilik gözünüze çarpmış olabilir , ama ortada bir emek ve çaba var , saygıyı elden düşürmeden eleştiri yapalım. The Diyv e başarılar.
ben yapılan iyilikleri unutacak tipte bir insan degilim... bundan önceki organizasyonda bulunana diger gruplara ve özellikle junkcan'a cok sey borcluyum bunlar unutulmadı hiç bir zamanda unutulmayacak.ama mizacım geregi ben böyle bir insanım eleştri eger kişisel küfür ve gruba camur atılması pozisyonundaysa hayatta armut toplamam karşımdaki isterse tanrı olsun haddini bildiririm... yeri gelince kibar yeri gelince zalim olmayı bilirim... gölge organizasyonundan bukadar tepki almamızın tek nedeni benim bunu cok iyi biliyorum... seyircigi begenmedim ki bu benim performansım için cok önemli bir niteliktir.sahnede keskin bir tarz sergilememin nedeni de budur. berkay ve onur beni gayet iyi tasvir etmişler arkadaşım...ben kendi eglenceme baktım sahnede cok ta eglendim ayrıca parcaların sözlerini unuttugum söylenmiş... ben genelde back vokale cok yer veriririm sahnede bunu söz unutma adı altında toplayıp degerlendırdılerse onu bilemem... neyse sonuc olarak yeri geldiginde olması gereken kişilere kibar olması gerektiklerine de sertimdir...

ben ceavap vereyim... sebep şudur ki yeni bir konser hazırlıgı var ve tam kesinleşmeden yazmak istemiyoruz daha dogrusu ben bunu yazana dek istemiyorduk. hazırlıklar var daha önceki konserde bize yapılan yıkıcı eleştiriler var birde aklımızda her ne kadar dogrulugu tartışılsa da benim kulagımda bir yer etti hepsi o yüzden mükemmele ulasıncaya kadar calısmaya devam:) ama bomba bir konser haberi var ki kesinleşirse cidden cok sevinicem kendi adıma... cok deger verdigim bir grupla sahne alma imkanı gibi:) haberler menajerimizde o acıklamaları yapar;) umarım acık olmuştur...

BaTsFLy demiş ki:
Fırtına Öncesi Sessizlik..... :twisted:

Bursa elemelerine gidiyoruz ve bunun haricinde bir kaç yer daha var.Hepsini zamanla sizlere buradan ileteceğim.16'sında Bursa Altıparmak - Checkpoint Stüdyosu'nda Uludağ Üniversite'si seçmelerindeyiz.

Bursa dönüşü görüşmek üzere

silent_guitar demiş ki:
hadi arkadaşlar,bursa sizi bekler.
umut ediyorum ve güveniyorum ki başarılı olursunuz ;)
bu arada bursa çok sıcak,ona göre giyinin!
sevgiler...

Sağolasın Onurum.Sen Daima Arkamızda Oldun , Destekçimiz Oldun. Artık Şeytan'ın Bacağı mı Dersin , Emeğimizin Hakkımı Dersin Bilemem. Sende Bizimle Gördün Geçirdin Ama Tarz Konusu Ortaya Çıkınca Hep Kısıtlandık . Neyse Gerçekten İyi Haberlerle Döneceğime İnanıyorum.

Herşey için Sağol :!:

Görüşmek Üzere

Gölge Konseri'ndeki Sayın Abdurrahman Antakyalı'nın Çekmiş Olduğu Pozlar Elime Geçti. Ne Yazıkki Sahne Işığı İçine Sinmediğinden Sadece 2 Elemanımızın Resimleri Burada :kaydim

Elime Geçtikçe Buradan İleteceğim. Şu An Sadece Gitar & Vokal Sezer'in Ve Bas Gitaristimiz Anıl'ın Fotoğrafları Var...

Bir Kez Daha Teşekkürler A.Antakyalı
027yh.jpg

036al.jpg

eXpert demiş ki:
İnşallah güzel haberlerle döneceksiniz,bekliyoruz :)

Evet guzel haberlerimiz var expert'cim...... :p
Ankara'ya ayak basalım bi anlatıcaz bir de sonuçlardan sonra güzel haberlere devam edeceğiz....
Onun haricin de daha bitmedi bize yapılan yorumların haddi hesabı yok onlarda sonuçlardan sonra.....
Bişey daha sölemek istiyorum bize gösterilen misafirperverlik adına Bursa da ki kurul üyelerine THE DIYV grubu adına teşekkürlerimi sunmak istedim.....
İyi çalışmalar......

Görüşmek üzere......

[/b][/i]

evet bizi dinleyen ve bize destek veren dostlarım....
sonunda istediğimiz olayı elde ettik....
ve bomba geliyor.... :twisted:

BURSA ULUDAÐ ÜNİVERSİTESİ ŞENLİKLERİ
11-12-13 MAYIS TARİHLERİ ARASINDA OLUCAK

12 sinde THE DIYV GRUBU olarak 12 mayıs saat: 15:00 da sahne alıcağız... :twisted:

bütün dinleyicilerimizi Bursa'ya bekliyorum....

12 sinde Bursa'da Görüşmek Üzere....

Geri