DementiA

Güzel bir noktaya parmak basmışsın. Barların tutumu kesinlikle çok önemli.
Aralık ayı içerisinde bir konser projemiz vardı örneğin. Grupları ayarladık, gününü ayarladık, mekanı da ayarladık. Ama bu etkinliğin bir konserden ziyade bizbize olabileceğimiz bir parti havasına sokmak için girişi ücretsiz yapmak istedik. Bir bar programı kıvamında olsun dedik. Bunun için de mekanla konuştuk ama buna kesinlikle izin vermeyeceklerini ve en azından 4 YTL bira ücreti keseceklerini söylediler.

Geleceğinden emin olduğumuz ve aslen orada görmek istediğimiz insanların hepsi bu 4 YTL'yi verir, bundan şüphe duymadık ama o parti havasına bizim elimizde olmayan sebeplerden ötürü vurulmuş bir darbedir bu neticesinde. Başka bir bara götürdüğünde teklifi 5 YTL'den aşağıya dahi inmeyeceğini belirtiyor. Çünkü kendi bar programlarında öyle seyirci çekiyor ki bu konsere girerek seyirci konusunda beklediğinin altında kar elde edeceğini düşünüyor.

bu muziği dinleyen adam olsa konsere gelir ama dinleyici kalmadı kı ortamda. herkesin grubu var. herkes en iyi. herkes gitarı havaya kaldırınca seyırcı cosuyo!! herkes kendı hayal dunyasında 1000 lerce kısıye konser verıyor!! herkes yaptıgı ve ınternete koydugu parcayı herkes en fazla begensın ıstıyor.... ama gercek şu!!! o g.tler zaten gelmesın konsere. ne ısınız var hacılar. konustugunuz konuya bakın. bu arada apatetic elemanlarının sıcak tavırları ıcın cok tesekkur edıyorum. boyle adamlar cok yok pıyasada.

Şu afişi yeni sayfaya taşıyayım da kimse görmedik duymadık demesin. Üstelik organizasyon ücretsiz, yani param yoktu da diyemeyecek kimse... Hem de cumartesi günü, hafta içi ya da Pazar da değil... Heralde hemen hemen herkes şubat tatiline girmiş olacak, pek sınavı-okulu da olmayacak insanların... Atladığım bir şey var mı? E artık herkes aynı anda salgın hastalığa falan yakalanmazsa insanların Dorock'a sığmaması lazım o gün. Biz bundan 10 yıl önce ücretli konserlere gittiğimizde konser salonlarına sığamazdık da...

metalblast4web1fo.jpg

Aldık tabi lan, sonra "İçmeyeceğim bundan sonra.." diyince, "Olur mu lan öyle şey.." diyorsunuz.. :LOL:

Fazla yemek yemiyorum ama bildiğin bir Hans olma yolunda emin adımlarla ilerliyorum sanırım. Yeter ulan!

Afiş gayet güzel olmuş. Donatalım dört bir yanı zincirlerle sopalarla, bağıralım bayraklarla statlarla, milyonlarca taraftar, 4 sene üst üste...

Yaratıcıyız işte arkadaş, siz İstanbullulara da hiçbir şey beğendiremiyoruz ha..
ODTÜ'de de Halit ile yan yana geçip Rectifier ile Dementia sahnedeyken bu tezahüratı yaparız, siz de videodan izlersiniz. :)

hahaha super la.. bende de var aynısından hatta bende ali nin bana verdıgı deneme kapagı da var. dementia yı tanıdıgım demo. kiling day super bır thrash parcasıdır. zaten oradakı bır rıff ı ben kullanıyorum su anda. ne gunlerdı be. 98 99 yılları thrash in t si ortada yok. astrahan ilk cıglık skyturk falan fılan ıle sebek ın demo yahu bolumunun degısmez ısımlerındendı dementıa. herhalde o demo bu donemde cıksa specıal fucks bolumune para dan baska bırcok seyı de yazardık...

Geri