Karapaks

Ankara ya ne zaman geliyorsunuz. Turne programiniz belli oldumu acaba ?

Okuldaki arkadaslarimizla heyecanla bekliyoruz geleceginiz gunu. 8O

albümünüzü aldım dinledim
cok güsel olmuşş...türk rock piyasasına güsel bir armağan olmuşşş...başarılar KaRaPaKs...

Jan 26 2007 10:00P
KURBAN @ Studio Live Istanbul istanbul
Jan 27 2007 8:00P
KURBAN @ Anatolia Showland (yas siniri yok) ankara
Feb 2 2007 8:00P
KURBAN @ Jolly Joker XLarge antalya
Feb 3 2007 8:00P
KURBAN @ Isparta - Detaylar Sonra Aciklanacak isparta
Feb 15 2007 8:00P
KURBAN @ Hayal Kahvesi Eskisehir eskisehir
Feb 16 2007 8:00P
Kurban @ Izmir - Detaylar Sonra Aciklanacak izmir

Yeni klibinizi izledim gercekten Cennet klibi gibi cok sira disi olmus ve cok begendim. Klibi seyrederken sarkiyi dinleyebiliyorsunuz , tum sozlerini hissederek izleyebiliyorsunuz.

Ellerinize saglik :)

Arkadaslar Karapaks bu pazar gunu saat 16.00 da K-rock da ozzy'nin programinin canli yayın konuklariymis. insallah programin izleyici baglantisi vardir, biz de katilip duygularimizi grup uyelerine canli canli soyleme fırsati bulmus oluruz.

Ama once Eskisehire gidiyormussunuz :( Ankara uzerinden gitseydiniz ya ne guzel olurdu.

Biz buralarda heyecanla bekliyoruz. Ankara ne zaman ?

Para bulursam bizimkilerden Eskisehire gelecegim. 22 subat degil mi degismez degil mi ?

Dun Cumhuriyet gazetesindeki Karapaks roportajini okudum gercekten de grubun tasidigi felsefeye uygun kalitede dolu dolu bir roportaj olmus. Dogru sorulara durust ve samimi cevaplar.

Ne denirki muzikal kalitelerini her platforma tasiyor babalar 8)

Konser

"Mavisakal" Karapaks'ı dinledikten sonra ne düşünmüştür merak ediyorum.
Shaft'taki konser çok iyiydi. . Daha çok canlı performans istiyoruz. Eskişehir konseri 15 marttaymış karapks.com dan takip edebilirsiniz.

Geri