Karapaks

ah ah biraz şu durumları düzeltebilsek ben bu canlı performansları kaçırmam ya.adamlar kadıköyde shafta geldi,kemancıya geliyolar.hepsi çok ii müzisyenlerden oluşan bu grubun yuxexesdeki canlı performansını gördükten sonra bizzat konserlerde bulunmayı çok istiyorum.umarım ilerleyen zamanlarda...

ya bi de şunu söylicektim.arada kaan,erdinç ve sinan abilerimiz forumlara gelirdiler.şimdi pek gözükmüyolar.belki de konser programları çok yoğun olduğundan ve diğer işlerden girmeye vakit bulamıyolardır.ama artık görmek istiyoruz arada bir.sevgiler...

eski abilerimizden fazla dinlemesemde saygı duyulası abiler ne yaparlar ederler bilmem,albümü dinledim yani bana hitab etmesede iyi ama düşlerimi aldılar söz yorum ve alt yapı açısından iyi başarılar diliyorum...

erdinç ünlü bence gerçek ses güzelliğini burada pek gösteremedi gibi geldi bana...albümleri çok farklı bir lezzet verdi bana...kaan abi'yi adana'ya bekleriz..hem karapaks ile hem de kesmeşeker ile...

Fiyaskoyla biten Turkrock festivalinin en guzel konserini yasadığım için kendimi şanslı buluyorum. Ne guzel sololardı onlar ne guzel bir performans oldu. Ne denirki yolunuz açık olsun. supersiniz

ehehe sendemi o rezalet konserin mağdurlarındansın zaten orda seçili kişiler gibiydik :)
evet 3 grup çıktı zaten karapaks gerçekten çok güzeldi ama ondan sora festival iptal oldu...

slm arkadaşlar GENÇ OSMAN YAVAŞ şimdi nerde ve ne yapıyo?bilgisi olan yazsın lütfen.onu karapaksta görmek isterim vokalde........

Geri