Kazım Koyuncu

canlı izleyenlerin yorumlarını okuyorum

ben izleyemedim

nasip olmadı be abi

bu dünyada çok yapmak istediğim şeylerden biriydi senin konserine gelmek coşmak

ama olmadı

ve ben hala ağlıyorum senin olmadığın bu dünyada

o gözler gibi her taraf kara
bu yollar seni götürür nere
yine bu seher güneş şavkın vurur
bir yeni masal başlar dünya durur
uyan ey güneş uyan
al elvan boya yoksa bu deniz uçar
karanlık bir gece deniz kaçar
gel ey seher, gel ey seher
es deli rüzgar bu günü götür
o biten ömrü yeniden getir

off ne diyeyim öldüğüne gerçekten çok üzüldüğüm nadir sanatçılardan biridir belki tek sanatçı... çok güzel müzik yapıyordu adam ya.evet gerçekten her sanatçı gbi kazım koyuncuda öldükten sonra değer kazandı öldükten sonra albümünün sattığı rakam tüm müzik hayatı boyunca sattığı rakama yaklaşmış.çok iyi sanatçıydı çok iyi bir adamdı...

arkadasım yazma su adamla ilgili yeter ağladıgımız...bir daha gelmez kazım koyuncu...en azından gelse bile ben 21 yasında onun sarkılarıyla cosan bi adam olamaycagım:(

eyeofshiva demiş ki:
arkadasım yazma su adamla ilgili yeter ağladıgımız...bir daha gelmez kazım koyuncu...en azından gelse bile ben 21 yasında onun sarkılarıyla cosan bi adam olamaycagım:(
unutamıyorum ki ne yapayım her zaman aklıma geliyo kazım koyuncu ve her zaman üzülüyorum maksat burda sizleri de üzmek değil unutamıyorum unutturmamaya çalışıyorum
bence de gelmez onun gibisi :cry:

wallahide gelmes bee öle deer görmedi felan deniodu ama nekadar deer gördüü çıktı be ortaya hayatımda dinlediim en güzel karadeniz müziidir kazım koyuncununkiler türkiyede en ii müzik yapan adamlardı bişiler üretmicek olsa bile ürettiklri yeter yaa

medya tarafından ilgi görmedi iyiki de görmedi zaten onun dinleyici kitlesi onun müziğini hakedenlerdi
ve bizler onun müziğinden artık mahrumuz elimizdekilerle yetinmek zorundayız ne yazık ki

Ben
Baba ben yıkıcıyım ama
Ama kendini bilmez değilim
Yaşamak istiyorum sadece
Kendi savaşlarım uğrunda
Ben sadece ben sadece ben sadece
Ben olmak istiyorum
Işık hızıyla geçen zamanı
Yaşamak belki de çok zor
Korkuyorum ben geçmişten
Korkuyorum gelecekten
Ben sadece ben sadece ben sadece
Ben olmak istiyorum

4 ay oldu aramızdan ayrılalı
hergün aklıma geliyodun bi şekilde
hep hatırlatıyodun kendini
hep üzülüyodum hatırladıkça

aramızdan ayrıldığını öğrendiğimde nasıl şok olmuştum
iyileşmeni bekliyordum çünkü
durumunun kötüye gittiğinden hiç haberim yoktu
hep iyileşeceksin diye düşünüyordum azminle
ama azim yetmedi işte :cry:

Ölümüne gerçekten çok fazla üzüldüğüm Türkiye'deki en güzel sanatçılardan birisiydi..Kimsenin ayağına basmadan basamakları teker teker çıktı..Herzaman kendi halinde olması özelliklede mütevazi kişiliği beni herzaman kendisine hayran bırakmıştır..Yattığın yer nur olsun Kazım Koyuncu seni çok seviyorum ve hiçbirzamanda unutmayacağım..Hiç bu örneği vermek istemezdim ama niye böyle güzide insanların,sanatçıların ölümüyle albüm tirajları sürekli artar bunu hiç anlayamıyorum...Bir anlamda veremiyorum..Bunun doğrusu bu insanlar yaşarken ,yaşadıkları süre içersinde albümlerinin ne kadar çok sattığını görmeyi haketmesi olmalı diye düşünüyorum..Ne zaman Didou Nana'yı dinlesem çok fazla duygulanıyor ve hüzünleniyorum....Basının Semra Hanım'ın oğlu atanın cenazesine gösterdiği ilginin onda birini sen görebilmiş olsaydın keşke!!!
Allah rahmet eylesin nur içinde yat.............................

Ya KAZIM KOYUNCU denince direk gözlerim dolar. onun yaptığı işin binde birini yapanlar bugün piyasada 1 numaralar ama en önemlisi gönüllerde 1 numara olmak ve Kazım Koyuncu bunu başardı. tvde cenazesini gördüğümde oradaki insanların kalabalıklığını görünce bir kez daha yıkıldım ve tüylerim ürperdi. bir Kazım daha gelmez dünyaya bu kesinlikle doğru.ama eminimki o yattığı yerde mutludur ve sevenlerin en ufak sevgi sözcüklerini bile hissediyodur çünkü temiz bir yüreği vardı,çıkarsızca müzik yaptı. daha fazla yazmıyım kötü oluyorum.ruhu şad olsun...

kazım koyuncu denince akla kardeniz gelir bizim oranın toprağı için görünce yazayım dedim.Çok iyi bir insandı.Ve Sıradışı Kardenizden Bir daha onun gibi bir adam çıkmaz

bi daha kazım koyuncu gibisi gelmez
onu dinlerken onun bana hissettirdiklerini hissettirebilecek başka birisi daha olmaz heralde onun gibisi gelmez bi daha
ne yazık ki aramızdan çok erken ayrıldı

zuğaşi berepenin konser albümünü buldum galiba konser albümü değilse de konser kayıtları henüz dinleyemedim ama bulabildiğim için çok mutluyum

kazımkoyuncu ben hemşerin o öldügü zaman sanki ben müzik dünyam durdu alklıma geldigi her zaman gözlerime yaşlar doluyor ama ben onun öldügüne inanmıyorum o bizi yıldızların üzerinde biyerlerden izliyor sanki

Biliyoruz
Bir yıldız yağmuruna tutulacağız
Toprak çökecek
Başımız dönecek, arkamızda seni bulacağız
"Hayde" diyeceksin Ernesto gibi
Gidelim
Yıldızların çok olduğu
Bir gökyüzü altına ...

xvala igzas

Çok iken bir şeydik, bir iken çok şey. Acı biber turşusu yedik. Otuz metrekarede her şeyle çok seviştik.
Toprak sahipleri, çokuluslu şirketler ve işbirlikçi yerlileri, çete sahipleri ve yalakaları, baş ve bakanları, milletlerin bekçileri ve sürülerinin olduğu yerde yer kavgası vermedik. Hiçbir yerdeydik

KAZIMKOYUNCUNUN BİR KONUŞMASI

Geri