Zıkkım (Rock) - Bursa

izmir konseri iptal olmus,tam o gun izmirdeydim fırsatı yakaladım seytanın abcagını kırdımd erken iptal olmus :(
istanbul onseri nasıldı hiç yorum yapılmamış o damı iptal yoksa?

izmir konerinin iptal olmasının sebebi istanbulda önecden ayarlşanmış olna klip çekiimi tarihi istanbul konseri ise ertelenmenin sebebi bizden kaynaklanan sorunlardır...

zıkkım cok iyi bi grup bence.. usak rock festte izledim..hem sarkıları hem sahne performansları süperdi.. vokal ayrı bi güzel.. daha ne diyim...canlı canlı bi yerlerde denk gelirseniz sakın kaçırmayın...

çok teşekkürler dost biz elimizden geleni yaptık ama orda bizi asıl ewtkileyen uşakın göterdiği tepki süperlerdi

valla sizi tanıdığım kadarıyla bu tezi çıkarttım ama iyi grupsunuz buda bi gerçek umarm güsel işler yaparsanız beraber bi konser verme ihtimali varsa eğer beraber bi konser verelim sizde okeylerseniz iyi çalışmalar

tabiki neden olmasın zevkle ama ön yargı kötüdür dostum biz ukala deiliz muhabbet etmeden epeeşin konuşma oke :D zıkkım mütavizi dür nerde durcanı bilir

solistiniz tipi çok şeker yaw böyle tam sahne adamı tipi var.sitenize de göz attım daha çok amatörce ama daha iyi olur tabii.hepinize başarılar dilerim

Geri