Zıkkım (Rock) - Bursa

ben beğenmedim cover'ı geyik olsun diye de yapsalar, ciddi de yapsalar gereksiz buldum ve bence güzel de olmamış, zıkkım beste yapsın :)

sardım cigaramı döndürmek istemedim..

ben zıkkımı ilk defa uşakta bi festivalde izledim.en çok da onda eğlendim.yani uşağa geldiğimden beri geçirdiğim en güzel zamandı.inşallah burda bu tür festivaller yine olur ve yine gelirler.bu arada olmaz oğlan coverı fena diildi,değişik,eğlenceli...

yaa hocam ömrümde dinlediğim en berbat cover bu kusura bakma eleştirilere açık oll ama cidden çok kötü bi cover bu yaaa yani içinize nasın sindi buu anlamadım valla....berbat ötesi hatta yaaa emek harcamıssınız yine ama çok kötü olmuş şarkıyı tranpoze felan etseydiniz bari sesine hiç gitmemiş...İyi çalışmalar

öncelikli olarak eleştiriler için teşekkür ederim tabiki alınmayız kötö eleştrilerden çünkü bizi bir yere götürceni düşünüyoruz ama bir şeye açıklık getirelim biz her parçayı coverlarız amacımız bu zaten bu açıdan gitmemiş gibi eleştrilere katılmıyoruz ama saygılıyız kayıt olayına gelince berbat bir kayıt oldunu biliyoruz ama bunu sadece siteye koymak istedik koyduk diye açıklıyorum teşekkürler ama zıkkımın neden cover olarak bu şarkıyı seçtiniz diceksiniz dedikya biz herşeyi coverlartız hipohopta popta rockta türküde önemli olan bizim bişiylerr katmamız

olmaz oglan coverı gayet eglenceli kabul ama bende basarılı bulmuyorum malesef.kayıt gerçekten cok kötü... daha saglam daha guzel coverlar besteler bekliyoruz sizden...basarılar...

hıms aslında sus gibi bir sürü parçamız var fakat kayıt etmedik daha doğrusu... ki sadece sus gibi parçalar yaparsak bu bizim kendi içimizdeki çeşitliliğimizide kaldırır o açıdan farklılığın içinde bir sentez yapma taraftarıyız elimizden geldince her bestemizede geren özeni vermek

teşekkürler...

chapchup demiş ki:
Dostumuz mustafa içsel sebeplerinden dolayı zıkkımdaki işlevine son vermiştir kendisi hep bizimle olacaktır elinden geleni yaptığı için kendisine burdan da teşekkürü bir borç biliyoruz zıkkım artık yeni kanla yoluna devam edicek yeni basçımız barış uysal akman hakkında detaylı bilgiyi önümüzdeki günlerde sitemizde bulacaksınız....

www.zikkimonline.com

zıkkıma yeni biri lasımsa ben gelim şaka bir yana yeni gelen arkadaşa başarılar

Geri