Zıkkım (Rock) - Bursa

yaklaşık iki ay önce antalya da oldukça kötü bir organizasyonda aynı sahneyi paylaştığımız ve gayet beğendiğimiz bi grup. Umarım daha güzel organizasyonlarda da Zıkkım la tekrardan sahne alabiliriz. Başarılar diliyoruz grupça..

zıkkım çok başarılı sıcak işini iyi yapan gruplardan..
"we hep destek tam destek" forumumuz güzel bu arada herkesii bekleriiz dimi özgür :D

indream demiş ki:
butun şarkılar manyak cigara donusu yok ah tanrım çektim durdum elveda dunya yok türkiyede zıkkım gibisi girdiğim her ortamda konu müziğe gelince reklamını yapıyorum hep boyle zıkkımmm

teşekkürler sadece kendimizi bulmaya çalışıyoruz destek için teşekkürler :D

lothlorien demiş ki:
yaklaşık iki ay önce antalya da oldukça kötü bir organizasyonda aynı sahneyi paylaştığımız ve gayet beğendiğimiz bi grup. Umarım daha güzel organizasyonlarda da Zıkkım la tekrardan sahne alabiliriz. Başarılar diliyoruz grupça..

eyvalklah bizde zevk alırız beraber çalmaktan başarılar ...

Davulcumuz Mahmıt okul durumu ve Basçımız Hüseyin işi nedeniyle isteksiz bir şekilde gruptan ayrılmak zorunda kaldı fakat kısa süre içersinde yerine Nü grubunda çalmış olan Erge Biçer ve Olcay Kurtuluş getirildi...

Grup 2006 yazı boyunca çalışmalarına yeni kadrosuyla devam edicektir...

Özgür Şengül (Vokal)
Barış Kayhan (Gitar)
Erge Diker (Bass)
Olcay Kurtuluş (Davul)

ZIKKIM olarak Gitme adlı bestemizle nokiasupersound yarışmasına katılmış bulunmaktayız lütfen ilk 10 listenizi belirlerken inandığınız grublara oy veriniz ve listenize mutlaka 10 grup alınız aksi halde oyunuz geçersiz sayılmış olacaktır...

www.nokiasupersound.com

Grup : ZIKKIM
Şarkı : Gitme
Şarkı sıra no : 723

sizi dinledim ve grup ismi ile yaptığınız müzik tam birbirine uymuş bence.Başarılı olacağınıza sonsuz inanıorum...başarılar...

ZIKIM olarak gitme bestemizle nokiasupersound yarışmasında ilk 100'e kaldık oylamaya devam ediliyor ilk 40 seçimi için tüm oylanırınız bekliyoruz

ZIKKIM - Gitme
Şarkı no - 98

Geri