Zıkkım (Rock) - Bursa

zıkkımı çok seviyorum beğeniyorum sarkıları muhteşem kendisini ilk resimli bar da rock'n dark da tanıdım ve sonra festivalde karşılaştık..
çok iyi yerlere geliceklerine inanıyorum.. başarılar..

ZIKKIM diriliş Eylül'de
"Keşlik Günleri" ile

5 şarkıdan oluşan ve farklı bir sound'a sahip yeni bir demo yayınlanıcaktır beklemede kalınız yok
yok "Keşlik günleriénde kalınız :)

evet olmaz oğlan cover.ı vardı yaa
benm geçen yıl deliler gibi takip ettiğim gruptu
bu sene bikaç mevzudan dolayı sitee falan girmemiştim
geçenlerde girmeye çalştım ama açılmıyo bilmiorm sorun benle mi sizle mi ilgli ama
hali hazırda google.da ararken bide zıkkım fan sitesi yazan bi linke girip pcmi mahvettm uyarmş oluyum bu arada
ank konseri gibi bişey söz konusumudur bilmiyorm ama sizi orda görmeyi gerçekten isteriz
bu arada dinlemediim sanırsam yeni bikaç parça gördüm şimdi onları dinleyim
başarılar size....

bütün şarkılarını dinlerim zıkkımın 2 sene yada daha önce keşfetmiştim.myspace de elveda dünyayla altındaki şarkı neydi unuttum adını yenilenmiş sooradan heralde zıkkım artık böyle mi olcak eskileri daha iyiydi bence ...yeni demo kolay gelsin

cemburakakin demiş ki:
Hepsi grubundan "olmaz oğlan" cover ını yapan grup sizmisiniz hocam?
Dinledik çok beğendikte :)

beğenin için çok teşekkür ederiz Eve t olmaz oğlan kayıd bize ait ama internette yayınlamsını istemedik ölesine can sıkıntısından vede tek başıma yaptım bir geyik olyı bu noktalara ulaştı bizde kabullnmke zorunda kaldık bu kadar ilgi görünce :)

krmz demiş ki:
evet olmaz oğlan cover.ı vardı yaa
benm geçen yıl deliler gibi takip ettiğim gruptu
bu sene bikaç mevzudan dolayı sitee falan girmemiştim
geçenlerde girmeye çalştım ama açılmıyo bilmiorm sorun benle mi sizle mi ilgli ama
hali hazırda google.da ararken bide zıkkım fan sitesi yazan bi linke girip pcmi mahvettm uyarmş oluyum bu arada
ank konseri gibi bişey söz konusumudur bilmiyorm ama sizi orda görmeyi gerçekten isteriz
bu arada dinlemediim sanırsam yeni bikaç parça gördüm şimdi onları dinleyim
başarılar size....

Site kapatıldı fakat Yeni demoyla beraber tekrar açılacaktır gerekn tüm herşey eskiden olduğu gibi yerliyern eoturacaktır biraz boşladık sanrım toplama vakti gelmiştir :)

salak demiş ki:
bütün şarkılarını dinlerim zıkkımın 2 sene yada daha önce keşfetmiştim.myspace de elveda dünyayla altındaki şarkı neydi unuttum adını yenilenmiş sooradan heralde zıkkım artık böyle mi olcak eskileri daha iyiydi bence ...yeni demo kolay gelsin

ÖNcelikle teşekkürler ilgine zıkkım zaten hiç bir kalıpta olmamıştı kendimiz değiştire ve yenileme peşinde olduk daima şimdiki tarzda şarkılara en uygun iz düşümü idi fakat yeni demoda biras daha metal yapıcaz gibi

The_Faithful_Lover demiş ki:
zıkkımı çok seviyorum beğeniyorum sarkıları muhteşem kendisini ilk resimli bar da rock'n dark da tanıdım ve sonra festivalde karşılaştık..
çok iyi yerlere geliceklerine inanıyorum.. başarılar..

teşekkürler dost elimizden geldiğince bir şeyler yaıcaz tekrardan

deonun adı belli Zıkkım DİRİLİŞ :)

Geri