Zıkkım (Rock) - Bursa

Grubumuzun Cigara adlı parçasına çektiği klip Dream tvdeki Punkart programında yayınlancaktır...

Yayın tarihi ve saati aşapıdaki gibidir :

7 Subat 2006 Salı- 22.30
8 Subat 2006 Çarçamba - 20.00
10 Subat 1006 Cuma - 24.00

maresalx demiş ki:
valla cigara beni epey sardı mp3 palyerımda yolda vapurda heryerde dinliyorum guzel parca ah bide klibi guzel olsaydı :?

teşekkür ederiz sevindik cigara yı buı kadar sevmene ama kliple ilgili görüşümü belirttim yine yazmama gerek yok ve sanafda hak vermiyor deilim ama deniyerek öğrenmeliyiz bilmedimiz bu alanı yani klip felan

klibi yeterince beğenmedim ama amatörlük burda zaten deniyerek iyiyi bulkmaya çalışmak güzel bir duygu ama yoırumun için telşekkür ederim

kendi sitemde sizlerin demolarinizin indirilmesini istiyorum, hic degilse TurkRock'a girmeyen diger uyeler indirip, sizleri tanimis olurlar.. Eger sizlerde kabul ederseniz, linkleri sitemize koyariz, Hatta ana sayfa da Haberin'izi koyabiliriz.. Kabul ederseniz, msn adresimden ulasabilirsiniz.

yorumun için teşekkürler bizde öyle geldi mutlu olduk ayrıca başka bşr konudan bahsetmek istiyorum eyvallah demo dağıtımında promosyon olarak cd de gündelik yaşamımız ve stüdyo ve kayıt aşamalarımızı da çekip koyucaz nedersiniz ?

Kazara bir şarkısını indirmiştim. Bir cover parça "Olmaz Oğlan" diye. Baya ilginç ve vokal hayli ilgi uyandıracak cinsten. Farklı bir Türkçe kazanmışız ya da bir tür "geyik" üzerine dönen şarkıyı da yorumlamışken farklı bir dil kullanmışlar. Diğer parçaları dinlemedim yalnız, "Olmaz Oğlan" dan kalan önyargım sürmez umarım.

Site'de baya güzel olmuş bu arada.

Başarılar dilerim, hayli seviliyorsunuz...

chapchup demiş ki:
yorumun için teşekkürler bizde öyle geldi mutlu olduk ayrıca başka bşr konudan bahsetmek istiyorum eyvallah demo dağıtımında promosyon olarak cd de gündelik yaşamımız ve stüdyo ve kayıt aşamalarımızı da çekip koyucaz nedersiniz ?
bunu mor ve otesi yampıştı bence daha farklı bişi yapın

Geri