Yolgezer(rock)-Bursa

2mart roll inn(kadıköy)
4mart kemancı(taksim)
5mart gitar(taksim)

valla görüldüğü gibi martın ilk haftasını işgal ettik,işgalimize katılımlarınızı bekliyoruz :)

Kerem Bey! İkinci Nesil'i bitirdim efenim... Yaklaşık iki hafta sonra iki elinizin arasına alıp okuyabileceksiniz... Bu arada "oyun ne alemde?" diye sormazsam ayıp olur heralde değil mi ama... Mart ayı içerisinde Delicenek İstanbul'da olduğumuzdan, konserlerde görüşüyoruz pek tabi ki! Kolay gelsin :D

aloha bursalı genç yoldaşlarım ve diğer illerdeki sevgili sevenlerimiz...gördüğünüz üzere konserlerimiz hafta sonu genelde ki şöyle sıralanıyorlar:

2 mart (istisna olarak çarşamba günü) kadıköy roll inn

4 mart taksim kemancı(kamera falan olcakmış number 1 tv,heyecanı hayal edin artık)

5 mart taksim gitar bar

diyeceğim e artık birine gelin yaw hem çok özledik hem de ihtiyacımız var uleyn.

gelin ihtiyacım var siiizeeeeeeeeeee(bıçağın müziği eşliğinde..)

yaff arkadaslar bu yolgezer ne tür rock yapıyoo söler misiniz??
-anadolu rock
-hard rock
-progresive rock
-alternatif rock???
çook lazım acele cevap yazarsanıs seviniriim:))

olleeeey gelin yaw burnum sızım sızım walla

bu arada yolgezer rock diyebiliriz :) abi rockın çeşidine karşıyım.hepsi sonuçta isyandır....

ROCK ; isyanın sanatı derim ve susarım,ama ille de başına bişey getirmek gerekirse benim şahsi görüşüm 'soft' olur...

Oyun canawar gidio şu an tabii tamamı bitmedi ama birkaç oturumluk oyun war elimde şimdilik daha çok geçmişler üzerine uğraşıyorum şimdi gelin oynarız...

bide tarzla ilgili bi sorun var abi... nedir bizim tarzımız?... adını sen koy tarzı bi'şey
:)
melodic doom death progressive alternatif hard&heavy ramazanic blues :p

abiiiiii acayip gaz uyandım.bugün kadıköy inleyecek uleyn.bu unutulmaz geceyi kaçırmayın bence.bu gece saat 23.00 da kadıköy yolgezerin refika çığlıkları ve yeni coverlarıyla inleyecek....

bence yolgezer insanın kendine yakışanı giymesidir. şöyle lacileri çektiginde, kadıköy'e indiginde, sibel'e de cagrı attıgında senden güzeli yoktur.yolgezer de işte böyle bişeydir. !?

keremcim konser öncesi ve ya sonrası şu RAMAZANIC olayında beni aydınlatırsan sevinirim. o ne lan öyle :p
bana kalırsa yolgezer rock'ın temelleri üzerine duygularını melodilerle işleyerek hikayesini kendi tarzıyla anlatan bi gruptur. öyle yok efem alternatif yok ramazanic falan karşıyım ben bunnara ne o öyle. alla alla cık cık cık... :twisted:
nese şaka bi yana az kaldı konsere akşam yoklama yapıcem. dewamsızlıktan sınıfta bırakırım hepinizi ona göre :!:
hadi long live rock'n'roll ;)

Geri