Yolgezer(rock)-Bursa

güraycım gördüğün rüya beni çok duygulandırdı yazmıştım kendi dilimizce ama forum kurala aykırı bulunmuş.manevi desteğin için çok teşekkürler canım.herkesi zeytinliye bekliyoruz.konserler çok güzel olacak.bu arada albümün bitimine çok az kaldı....

Çıksın şu albüm de sıranızı savın..Sırada bekleyenler var :D Arkadaşlar şimdiden hayırlı olsun,hem size hem de Bursa'ya..Ve de tüm sevenlerinize..

Albümün çıkacağına hala bursada geride bıraktıgınız insanlar olarak inanamıyoruz.Şimdi biz MIK'ta (bahcede) otururkene sizin sarkı mı calacak?vay beaa.nereden nerelere.siz çıkardıgınız albümle patlamıcaksınız belki,klipleriniz orda burda gösterilmicek ama bilin ki bursa da ufacık bi evde yapılan besteleri şimdi türkiyenin dört bi kösesinde ki insanlarına dinleticeksiniz.Bu kendinize ve biçok kişiye ispatladıgınız muhtesem bir olay.İşte bu sizin eseriniz,sizin çabanız,sizin emeginiz.Bu albüm müziğin kaliteli tarafında duran popülerlik kaygıları güdmeyen bir albüm olucak.Hep öyle olsun öyle kalın taviz vermeyin...Hepinizi gözlerinizden öpüyorum çok iyi bir iş başardınız.Ama artık gelin bursaya da yeni albümün bestelerinin ilhamı :p olucak bursalılarla kaynaşın. :)
Pisi1:Bu mesajı da silerseniz oha falan olurum.bu da pek iyi olmaz.
Pisi2:Alp e de albümün çıktıgını haber vermeyi unutmayın.Knight oyununu yükleyip ordan bulabilirsiniz.:)
Pisi3:Kerooo oyunun efsanesi gelmeye başladı bursaya.bekleniyosun....
Pisi4:Hadi gelinde bi görüşek......

herkese yorumları için teşekkür ederiz.
cuma günü zeytinli var herkesi bekliyoruz. leziz bir organizasyon olacak gibi gözüküyor... :)

ps: bursaya bir gelicez pir gelicez... :p

arkadaşlar cuma günü festivalin ilk günü ilk grup biziz.bizi izlemek isteyanler erken gelmeyi unutmasın.tahminen 19.00da başlayacak konser...yeni enstrümanlar ve vokallerle ...

merhaba arkadaşlar nasılsınız? bu sene de çıkıyormuşsunuz barışarock da..izliyeceğiz bakalım artık;)
Yönetici Uyarısı: Başlık "yolgezer" grubu ile ilgili olarak açılmıştır. Diğer grup ve müzisyenler ile ilgili yorumlarınızı kendi başlıkları altında yapınız. Hakkında yorum yapmak istediğiniz isimi forumda bulamamanız durumunda Forum Kurallarına uygun olarak başlık açabilirsiniz.

arkadaşlar yarın zeytinli festivalinin ilk günü ve biz ilk grubuz.gelin,coşalım,eglenelim... :arrow: saat 19.00da deniz kenarında buluşmak ümidiyle... 8) :twisted: :dans

arkadaslar iyi sanslar geliyorum fest'e cok merak etiyorum..refikayı dinlemistim...gayet ıyısınız.bir dinliyim sonra izlenimlerimi yazııyım falan....basarılar

Geri