Yolgezer(rock)-Bursa

zeytinli konseri güzeldi. ama sahnede çok az kaldınız ya şaştım yani..

bu arada ezgi soundchekte gitarını çıkarı,ayarladı birgüzel ama kullanmadı o da garipti :)

Offff Refikayı dinledim ve 3 saat güldüm.Sözler çok komik ama çok beyendim.Kim yazdıysa alnından öptüm.
Çok merak ettim grubu birgün dinlemek isterim konser vs.Ama Ankaradan deilsiniz sanırım...

Vocalin screamleri müthiş ! :metalhead

Kolay gelsin...

Sevgi...

albümü olmamasına rağmen ismini duyurabilenj sağlam organizasyonlarda sahne alan bursalı başarılı bir grup..
başarılarınızın devamını dilerim efem...

Eren kömürlü

Ya bu Refika kim abi bu şarkıyı dinle dinle gülmekten altıma s. MUUUHAHAAHAHHSAGDAJSGFDAHSGFDSAHGF

Offf Kuku diyo ya geberdim karnım ağrıyo gülmekten !

Fakat bir eleştirim olacak grubu vocal götürüyo riffler çok sade enstruman olarka çok zayıf bence.Darbuka var sanırım ama çok gereksiz... :roll:

Refika Bızııır
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Refika Kukum

şışşt darbukacıya laf yok.kendisi abim olrda.. :D

bu arada zeytinli festivali organizasyon olarak güzel olmasada gruplar mükemmel performans sergilediler..

herkese hertürlü yorumu için çok teşekkür ederiz...
zeytinli çok keyifliydi bizim içinde gelenler destekleyenler sağolsun gelemeyenler de sağolsun... albüm için bu sene gelio diyelim tarih vermeyelim galtow yoksa yalancı çıkıcaz çok kötü :)
galtowcuğum...refika için de üst komşu diyelim kehanetemre halledelim ayrıntılı bilgi şarkıda saklıdır :)

yaw evet o soundcheck -gitar mevzusu biraz tuhaf oldu bi takım aksaklıklardan dolayı süreler biz sahnedeyken kısaldı o yüzden ezginin gitarını soundcheck te ayarladık ama sahnede çalmaya fırsat kalmadı... malesef :(

açıkçası birilerini suçlamak yanlış olur şimdi. festival bitti evet beklenenden kısa çaldık ama çok keyifliydi bizim için baya eğlendik tek söyleyebileceğim umarım bundan sonra daha uzun çalarak eğleniriz ... :)

album bitiyor diyorsunuz ama artik sabir kalmadi yaa. elimizde ne demo var de baska bir sey sizi dinleyemiyrum. aartık cıkarın su albumu de siz de ben de rahatliyayim. artik sizi dinlemek istiyorum...

Geri