Yolgezer(rock)-Bursa

:) çok saolun ya ,inanılmazsınız yemin ederim.ve iyki varsımız tabi...sevgiler herkese...

rethink bulacaz bi mahlukat işallah ,bakalım...tabi refikanın bir diğer eşini bulmak zor iş.arıyoruz bakalım ;)

Ben refikayı dinledim ve hiç beğenmedim bunu gıcıklık olsun diye söylemiyorum sözleri bi garip geldi bana eminim ki çalan radyo da sonradan çalmasaydım diye pişman olmuştur... biraz daha topluma yönelen ve biraz daha bizim ülkeye dönük müzik yapın bu tarz ne tutar nede kimseye uyar bikaç kişiyi eğlendirmekten başka bi işe yaramaz müziğiniz iyi ses iyi bunlar varken niye olmasın bunlar size başarılar umarım festivalde iyi bi gün geçirirsiniz.... ama o.. ve camiye gider refika demeyin... :)

erginn demiş ki:
Ben refikayı dinledim ve hiç beğenmedim bunu gıcıklık olsun diye söylemiyorum sözleri bi garip geldi bana eminim ki çalan radyo da sonradan çalmasaydım diye pişman olmuştur... biraz daha topluma yönelen ve biraz daha bizim ülkeye dönük müzik yapın bu tarz ne tutar nede kimseye uyar bikaç kişiyi eğlendirmekten başka bi işe yaramaz müziğiniz iyi ses iyi bunlar varken niye olmasın bunlar size başarılar umarım festivalde iyi bi gün geçirirsiniz.... ama o.. ve camiye gider refika demeyin... :)

tabii cami olayı bu ülke için bi t5abu olduğudan biraz sıkıntı çekerler ama bence sanatçıyı kısıtlamak onu öldürmekten farksız
bırakalım insanlar söylemek istediğini söylesin
açıkçası bben kendine beğendirmeye çabalayan bir grubu dinleyemem öellikle de barışarock da kesilirse bu sözler çok ayıp olur orası demokratik bi alan zira

walla "refika" yapılması gereken bir şarkıydı bana kalırsa. yaptılar da helal olsun. bir de şunu demek isterim ki bu grubun diger şarkılarını dinlemeden kesin bir yorum yapmayın. harbi diyorum süper bir album geliyor. (bana nooluyo lan!?)

erginn demiş ki:
erginn yorumun için teşekkürler.elbetteki her şarkı herkese hitap etmez ve bu şarkının böyle eleştiriler alacağını biz de biliyoruz.ama bu eleştiriler şarkının anlaşılmadığının göstergesi olacaktır sadece.ben yazılan tüm sözlerin arkasındayım.şarkılar açık uçludur ,yazan yazar,anlamak isteyen nasıl isterse öyle anlar.güven erkin erkal da şarkıyı bizim gibi yorumladığı için radyoda çalmış olmalı ki ben radyoda çaldığını daha bugün öğrendim.pişman olacağı bi şey de değil demek ki bu 4 üncü çalışı.işallah programında da klibi yayınlayacak,ah bi refikayı bulsak :) bu arada şarkı bence türkiyenin gündemine çok uygun be abi,biraz düşünsen çözeceksin olayı ;) neyse yine de saol yorumun için..

slmlar uzun sure nete girmediğimden msjı ancak atıyorum, kusura bakmayın...
ilk defa zeytinlide dinleme imkanı buldum ve cok begendim. başarılı bir performanstı gercekten. refika adlı parcanız dikkatimi çeken oldu. hatta ankaraya döndüğümde grubumla yeni projemizde yer almasını istedim ama mp3 ü bulamadım bi türlü. neyse ki album yoldaymış (epeydir :) ) artık ordan dinleyecez.
konserler devam... ankarayada bekleriz. bu arada yarın ki barışarock performansınızda başarılar...saygılar

arkadaşlar barışarocka gelip bizi yanlız bırakmayan tüm dostlara sonsuz sevgiler öncelikle.barışarockta aldığım bir duyuma göre yolgezerin istanbul grubu olduğu söyleniyormuş.bunlara kulak asmayın arkadaşlar.hepimiz biliyoruz ki yolgezer bursada doğdu ve bununla gurur duymaktadır.her ilin,ilçenin ayrı tadı var belki ama biz bursada doğduk ve bursanın yeri bambaşkadır!bu böyle biline..
bursaya sonsuz sevgiler..

bu arada herkese sonsuz teşekkürler gerçekten,iyki varsınız...

performans gerçekten süperdi izlemeyenler taşlara vursun kafalarını ben şöyle bi nabız yokladım sizi tanıyan varmı die grubun ismini fazla kimse bilmiyor ama refika deyince herkes hatırlıyor bu da güzel bi şey.
ayrıca bi haberi çalmadıınız için ben şahsen üzüldüm çok güzel bi cover dı o ama vegayla bi sorun varsa onu bilemem
sevgiler yolgezer gerçekten süperdiniz deliden sonra çıkmanız daha süperdi ayrıca gitarada üzüldüm

Yolgezer her türlü soruna ragmen Barışarock katılımcılarını geçen sene olduğu gibi yine kendinden geçirmiştir :taptim

Hatta Refika da tozu dumana katmıştır :LOL:

ps:Hazır ısınmışken bi konser daha istiyoruz bünyeleri soğutmadan :dans

Geri