Yolgezer(rock)-Bursa

he He yolgezer bizim yan cadırdaydınız hatta refikda manyak gibi pogoyuda bi baslatmıştık(mavi, çizgizili donlu çocuk ve arkadaşları) eminim bizden baya rahatsız olmuşsunuzdur hatta bi ara sizin otarafa şarap bile döktük geç oldu ama özür dileriz.Neyse barısarock baslı basına güzeldi herkes ufak tefek sorunlardan bahsedio ama hiçbiri farkında diil Zaten onlar BARIŞAROCK ı BARISAROCK yapıo

IN refika we trust

:) tüh be abi gelseydin ya yanımıza.valla öyle bi alem ki farkındabile diilim kim ne yaptı ne dedi..tek gördüğüm yeşil ve mavi bi gökyüzüydü..teşekkürler desteğiniz için komşu ;)

Enchantment demiş ki:
guwen sen de tırstıysan tuh sana...
gruptakilerden çok senle konuşuoz :)
bi dahakine mutlaka gel :)

her nevi aksaklığa rağmen destekleyen herkese de teşekkürler...

eyw hocam ben bunu duyarım gelmem mı :D
ya ben coşku dalga geçiyor sandım onun için neyse ya en kısa zamanda bi konser diliyorum tek dilek üç değil

grup inanılmazdı festivalde
özellikle de yaşanan aksiliğe karşın
ama bir şey var; elektronun sesi çok fazlaydı yaaa biraz daha vokal önde olsa her şey olağanüstü olurdu..
tabii bu kadar aksilik her grupta oldu ya da kendileri istedi böyle olmasını ama bilmiyorum..
neyse çok harikaydı her şey
mathilda mükemmelsin....

umarım albümde bi gün elimizde olur ;) ben ilk defa zeytinlide izledim sizi ve gayet başarılı buldum.En kısa zamanda izmire yakın bir yerlerde görüşmek üzere :)

Barışarock 2005 Değerlendirme Toplantısı

27 - 28 Ağustos tarihlerinde Sarıyer’de 30.000 kişinin katıldığı gümbür gümbür bir barış ve rock festivali yaptık. Üçüncü kez Barışarock yaptık. Katılan herkesin iyi kötü deneyimleri oldu. Bu deneyimleri paylaşalım ve bundan sonra neler yapabiliriz diye konuşalım istedik.

Barışarock 2005’in değerlendirme toplantısına tüm gönüllülerin katılımı önemli. Her gönüllü ayrı ayrı deneyimlerini, eleştirilerini ve önerilerini sunarsa ileride yapacağımız işler daha oturaklı olur diye düşünüyoruz.

Ayrıca festivalde çekilen fotoğraf, belgesel, kamera gibi materyallerin kopyalarını bizlere ulaştırmanız da çok kıyak olur. Elimizde ne kadar fazla döküman olursa dışarıya o kadar güzel bir Barışarock anlatırız..

Toplantımız Barışarock’a gönül veren herkese açıktır.

Yer: Karakedi Kültür Merkezi
Tarih: 07 Eylül Çarşamba
Saat: 19.30

arkadaşlar düzcede olmasam atlayıp gidicem..ama malesef gidemiorum.ama istanbulda olanlar lütfen gitsin.sayımız her gün artsın.seneye tüm dünyaya duyuralım sesimizi...

Harbiden şu albüm bi çıksın da biz de alalım.Aslında çok merak ediyom şarkıları umarım Refika gibi hareketli bişeyler vardır Albümde.Bir de İstanbula daha çok gelin illa açıkhava konserlerinde değil kalite mekanlarda da görelim sizi.

Viva La Anarchistas :metal

RunRabbitRun demiş ki:
Sizin albümde bir türlü çıkamadı yahu....Yok mu kesin bir tarih?

çıkacak inşallah.yani eğer birileri bizi kandırmıyosa :? şu an vereceğim tarih ancak bir tahmin olabilir. o yüzden bişey yazmayayım ben. zaten netleşnce haber veririz ... bu arada refika gibi çok şarkımız yok malesef.çünkü grup depresyon bir kadrodan oluşıyor aslında :) bu arada albüm çıkana kadar bir konser yok ufukta sanırım.ama bir çıksın bıktıracağız inşallah..ilginiz için teşekkürler...

Olsun heralde depresif şarkılarınız da güzeldir.Biz de Refikayla idare ederiz.Gelme Bush diye bir sarkınız vardı ama onu heralde albüme koymazsınız

ya bi de bu arkadaşların 'eksik' diye bir şarkısı vardır ki dadından yinmez.. ama beni dinlemediler sağolsunlar.. eksik diye grup kurdurtçaklar sonunda o olcak. ama hep grupta eksik olan bişeyler olur, o da ayrı bişi tabi.. :)

gorym benim yaaaa.söz sana bursada ilk iş Eksik'in eksiklerini tamamlayıp,tekrar alacağız playliste...sen nasıl bir sadık dostsun yaaa.adam bizden çok tutuyo şarkıları.helal olsun kardeşim..ilk konserde eksik senindir ;) sevgiler

Geri