Yolgezer(rock)-Bursa

jaaaan çok teşekkürler...hep birlikte işallah.sizi de daha çok görmek istiyoruz piyasada...alive yolgezer kardeşliği :) sevgiler ankaraya..

merhaba arkadaşlar. uzun zaman sonra artık sonunda nihayet velhasıl netekim ve binealeyh olaraktan bursadayız. su ramazan da bittikten sora konserlere baslıcaz inşallah. harbi özledim bende sahnede çalmayı ya :cry: neyseki onca aradan sonra su bir ay kısa gözüküyor gözüme. biz bomba gibi gelioruz sizi de öyle görmek istiyoruz hoşçakalın ;)

ne yazalım ki,daha ne diim ben saa..az kaldı,yılbaşına kadar çıkacak her bişi işallah..biz de o kadarını bilioruz ;) sevgiler

yav keremcim ediver bi yerlerini upgrade artık adam istemiş okadar :D .... la güray kerem strateji oyununu upgrade ettimi nası bi soru :D.... bu arada delirdim artık evde... dışarı çıkamıom pff!!! .. sizin arsayı ayarla persıan gelip çalmazsam :D ...

haftaya perşembe ki bu ayın 27ine tekabül ediyo sanırım yolgezer konseri var arkadaşlar.bursayı sarsalım bi dedik.herkesi ama heeerkesi beklioruz.yolgezer geri döndü ;) davullu darbukalı bi yıkalım rene yi...konser üniversitedeki holiday inn'in rene'sinde yapılacak :) geliiiin..ayrıntılar belli değil daha..ama giriş ücretsiz sanırım..saati de yazacağım...ayarlayın,boşaltın perşembe gününüzü :D

Yolgezer'lere uzun bir aradan sonraki konserlerinde başarılar diliyorum :). En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle canlarım benim.

Geri