Yolgezer(rock)-Bursa

canlarım nbr???
rene konserinde bişey demiştiniz ya....ben kaçırdım...şu vakitte albüm geliyo diye...ayrıntıları verirseniz garaj daki bursa rock kolonisinde duyurucam..hade bakem

en yakın zamanda demekten başka çarem yok valla çünkü zaman tam belli değil.güzel bişiler yapmaya çalışıyoruz.acele giden ecele gider,sabreden derviş muradına ermiş ve güzel olsun bizim olsun diorum arkadaşlar :) inanın hayatımda en çok istediğim şey şu albümün hayırlısıyla çıkması...sabredelim hep barabar ve güzel olsun işallah.çook teşekkürler desteğiniz,ilginiz için.ilk buraya yazıcam söz,çıkış tarihini...sevgiler..

albüm içimize sinecek bişey olsun diye mümkün olduğu kadar ağırdan alıoruz işleri. geç olsun ama güzel olsun diye düşünüyoruz.
gecikme için bekleyen herkesten özür dileriz ama böylesi daha sağlıklı olacak diye düşünüyoruz... :LOL:

:))

Ezgi abla burda bi kız ark. Zırt pırt soruyor..Ezgi abla neden adliyeye gelmio artık diye..Özlemiş seni eski havası yokmuş ama yinede seni bekliyolarmış..Unutmucakmışsın :p

:p ya 4 üncü sınıf olunca derslerden zaman kalmıyor açıkçası.ama ben de özledim adliyeyi..ama işin kötüsü adliye eski adliye diil ki..mahfetmişler oraları da.nese geliris zaman zaman ;) sevgiler..

uzun bir süre konser veremeyeceğiz arkadaşlar..ilginiz için teşekkürler ama inanın bize bağlı bir durum değil..en kısa zamanda özgür bir yolgezer olmak ümidiyle..f..k the rules..

demo yollayamıyoruz basnymph..senin aracılığınla bi kez daha belirteyim dedim.ancak yeni yılda güzel bi bebeğimiz olacak inşallah.şu an onun doğumu için çabalıyoruz.tek amacımız o.umarız ki beğenirsiniz.bi yolgezer hikayesidir gidiyor.bakalım daha ne yollar tepicez.bu süre de yanımızda olan herkese tekrar teşekkürler.birazcık sabır,sonra çok güzel olucak inşallah..sevgiler

ustadlar kusura bakmayın mathıda'nın yazısını sımdı gordum dun ben sıze maıl atmıstım neyse tekrar kusura bakmayın.

basarılarınızın devamını dılerım aynen Refıka benımde favorım...

demo yollayamıyoruz arkadaşlar..daha çok belirsiz her şey,o yüzden albümle ilgili de bişi diemiyoruz..sabretmek lazım...ilginiz için teşekkürler

Geri