DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

Saol Can'cım bizim de aynı şekilde..Hepinizi çok çok öpüyorum... :D Umarım kısa zamanda görüşebiliriz.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da Yolcu in Rock dayız arkadaşlar.Ama bu sefer küçük bir değişiklikle..

Saat 20.30 - 23.45 arası DOSAGE sahnede olacak.Bizden sonra ise bu hafta KARAKEDİ sahne alacak..

Herkese şimdiden iyi eğlenceler.. :!:

selam! çoktandır gelemiyoruz walla yolcu ya sizi izlemeye! ama bu hafta finalleri bitirip gelicez inşallah! eğer gelebilirsek görüşmek üzere ! özledik walla! byz!
:twisted: :evil: 8) :evil: :twisted:

Saol Tolga'cım yine güzel afişin ve uğraşın için de..Bir gelip tanıştırmıyosun kendini yaw..Merak ediyoz seni valla acaba şurada oturan mı burada oturan mı diye kendi aramızda tartışmalar oluyo.. :) Gel de bi tanışalım artık..

Arkadaşlar bu haftaki Yolcu programımız iptal olmuştur..Haftaya bekleriz... :twisted:

Herkese selamlar ... ;)

GOSAGE dinleyin bak..GOooojaz gooozaj diye bağırın aşağıdan.. :LOL: :LOL: :LOL:
10_1150587285.jpg

Bir kere de adımızı doğru yazsınlar yaw... :evil:
Biri Dozaj yazar, öteki Dozage yazar, beriki Gosage yazar anlamadım ki ben ne var bu isimde bu kadar zor Dosage işte gayet kolay bir isim.. :evil: :evil: Bu gidişle isim değişikliğine gitmemiz gerekecek herhalde.. :twisted:

Neyse akşam bütün ÖSS mağdurlarını bekleriz... ;)

sevgili GOSAGE kardeşlerim ben yine gelemiyom, umarım güzel bi gece geçirirsiniz (bu isimle pek sanmıyom ama neyse :twisted: )

tüm gss mağdurlarına ve herkese gungu - gosage - gem´le iyi eğlenceler :LOL: :LOL: :LOL:

kısa bi aradan sonra yeni yerinizde izleyebildim sizi ve bu güzel gece için teçekkürler, çok özlemişim yav :D çok yorgun olmama rağmen yine ayağa kaldırdınız beni gazınızın hastasıyım :twisted:
gruba yeni katılanlar da gayet iyidi :LOL: Direct-t'ten Bilge koparttı bizi (adam hakkaten kendi şarkısını güzel söylüyomuş be :LOL: ) yeni basçı küçüçük Emrah hemen uyum sağlamış gruba, biraz daha gaza gelirse biz de aşağıda rahat rahat deliririz tabe...
ex-basçı Emre'nin son programıymış, kendisine bu gece yine bol bol kafa sallayıp ortamı şenlendirdiği için ve bugüne kadar beraber olduğumuz keyifli programlar için teşekkür ediyorum, umarım ilerde de güzel şeyler yaparsın (artık seyirci olarak eğleniriz ;) )
bu arada Ozan'ın yazlık tarifeye geçmesi de dikkatimden kaçmadı, yakışmış adamıma :LOL:
hepinize bu gece için tekrar teşekkürler, önümüzdeki haftalarda görüşmek üzere...

sevendust demiş ki:
kısa bi aradan sonra yeni yerinizde izleyebildim sizi ve bu güzel gece için teçekkürler, çok özlemişim yav :D çok yorgun olmama rağmen yine ayağa kaldırdınız beni gazınızın hastasıyım :twisted:
gruba yeni katılanlar da gayet iyidi :LOL: Direct-t'ten Bilge koparttı bizi (adam hakkaten kendi şarkısını güzel söylüyomuş be :LOL: ) yeni basçı küçüçük Emrah hemen uyum sağlamış gruba, biraz daha gaza gelirse biz de aşağıda rahat rahat deliririz tabe...

Burakçım, ben Bilge öyle sahneye gelince siz izinsiz nasıl çalıyosunuz lan bu parçayı diyecek diye tırstım :p . Haftaya da Kurban dan Deniz gelecek, bekleriz :twisted: .

sevendust demiş ki:
ex-basçı Emre'nin son programıymış, kendisine bu gece yine bol bol kafa sallayıp ortamı şenlendirdiği için ve bugüne kadar beraber olduğumuz keyifli programlar için teşekkür ediyorum, umarım ilerde de güzel şeyler yaparsın (artık seyirci olarak eğleniriz ;) )

Emre'yi de salladın hemen bakıyorum da. Bu akşam gene Nedjima'da sahnedeyiz Emre ve Emrah ile birlikte.

sevendust demiş ki:
bu arada Ozan'ın yazlık tarifeye geçmesi de dikkatimden kaçmadı, yakışmış adamıma :LOL:
hepinize bu gece için tekrar teşekkürler, önümüzdeki haftalarda görüşmek üzere...

Teşekkür ederim. Ankara insanında şort giyme alışkanlığı yok ben ne yapayım, göze batıyo insan :D .

aaa Deniz geliyosa çok iyi yaa :D bi sonraki hafta da Korn´dan Jonathan gelip atlasın sahneye iyice cozuturuz :twisted:
Ozancım ben Emre´yi sallamadım yav, hatta iki basçı birden olunca gayet de keyifli ve değişik oldu, hatta bence her bir enstruman için ikişer üçer kişi alın gruba artık olimpiyatlara gider gibi kafile halinde çıkarsınız programlara şenlik olur :LOL: :LOL: :LOL:
neyse ölmez de sağ kalırsam bu akşam da gelicem ama görüşemezsek size ve nedjimada sizlerle birlikte olacak herkese iyi eğlenceler diliyorum, görüşürüz...

arkadaşlar herangi biriniz forumdaysa bugün yolcuda çıkıp çıkmayacağınızı söyleyebilir mi acilen???daha milyonlarca sınavımız var ama çıkacaksanız değişir :twisted: görüşmek üzere

iremita demiş ki:
arkadaşlar herangi biriniz forumdaysa bugün yolcuda çıkıp çıkmayacağınızı söyleyebilir mi acilen???daha milyonlarca sınavımız var ama çıkacaksanız değişir :twisted: görüşmek üzere
bu akşam saat 21:00 gibi Nedjima´da çalacaklar... umarım yardımcı olabilmişimdir...

Herkese selam;
Bu akşam Dosage ile son kez sahne almış oldum. Bunca zaman boyunca beraber çok şey paylaştığımız sevgili grubuma bundan sonra da başarılarının devamını dilerim. (Yeni basçımız Emrah'a da başarılar diliyorum. :D )
İyi bakın kendinize artık sizinle seyirci olarak görüşmek üzere :D ...

Nedjima programının nasıl olduğunu gördük...bomboş..size yakıştı mı?Hepimiz yukarıdaydık..Gelip size eleştirilerimizi söyledik.(Şarkı seçiminizin yanlış olduğunu düşünüyoruz.)Bir önceki cumartesi sahne alan grup(Glitter-ben ilk kez duydum)seyirciyle diyaloğu süper olan bir gruptu,tarzları farklı ama önemli olan nokta bu değil..İyi bir grup diyemedik ama öyle bir telefon trafiği yaşandıki o gün barlardan akın akın adam getirttik.Aşağısı doldu ayaktaydı bazıları.Haaaa belki yazdıklarımı dikkate bile almayacaksınız ama dün olan şeyler rastlantı değildi buna açıklık getirmek istedim.

Gerçekten dün akşamki sinir bozucu olay gruptaki herkesi olduğu gibi beni de (belki de en çok beni) acaip üzdü..Böyle bir tepki almamıştık şimdiye kadar.Çok şaşırdım...Çaldığımız şarkıların seçimi sadece zevklerimizle ilgilidir.Eğer bana orada bu şarkıyı melodi olarak sevmiyorum demiş olsaydı herhangi biri belki de çalmamayı düşünebilirdik.Ama tepki tamamen siyasiydi ve biz orada siyaset değil, seyircinin eğlenmesi için müzik yapıyoruz.Benim de gittiğim barlarda ya da konserlerde çoğu zaman siyasi görüşüme uymayan şarkılar çalıyor ama ben sahnedeki gruba tepki göstermek,aleyhlerinde propaganda yapmak yerine dinlememeyi ya da alkışlamamayı tercih ediyorum.Çünkü biliyorum ki sahnedeki adamlar sadece işlerini yapmaya çalışıyorlar.Siyasi görüşleri beni ilgilendirmiyor(eğer öyle bir görüşü savunuyorlarsa bile!!).

Yani kısacası dün akşamki olay bence gerçekten gereksizdi ve hakikaten size yakışmadı..Bize de...Her zaman iyi işler yapan arkadaşların yanında olmak gerektiğine inanıyorum.Böyle fanatik davranışlara gerek yok bence.Ama yine de herkesin kendi bileceği iştir nasıl davranacağı...

Bu arada son birşey her zaman hakkımızda yapılan olumlu ya da olumsuz eleştrilere açığız..(müzikle ilgili!!..)

Geri