DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

teşekkürler.:)
bundan sonra her cumartesi aynı sahneyi paylaşıcaz bol bol görüşürüz...
umarım her 2 grup içinde güzel olur programlar...

başarılar...
saygılar&sevgiler...

johnpetruccii demiş ki:
bu sefer ben özkanı baya beğendim eskiye nazaran baya geliştirmiş kendini...tonlarıda gayet iyiydi...
herkese sevgiler...başarılarrr...
Teşekkürler :oops: uzun süre izlemediğin için benim için çok önemli yorumun. Görüşmek üzere :elsallaa

abi pazartesi yine süperdiniz. garaj ı da dağıttınız.
bu arada ben bi itirafta bulunucam.sizi ilk izleyişimden bu pazartesiye kadar bateristinizin pek sağlam olmadığını düşünüyodum ama bu pazartesi çok beğendim. çok iyi çaldı. ya başından beri ben de bi sorun vardı ya da bu süre içinde kendini çok geliştirdi. bilmiorum.. ama tebrik ediyorum. pazartesi cidden çok iyiydin baterist adını hatırlamıorm ama kusura bakma. önümüzdeki pazartesi görüşmek üzere...

engin!! naber lem? o fotoğraf ne küçük emrah gibi ehe :D :twisted: :D

04:00 ler biz de sizi çok özlemişiz.Siz olunca ayrı bir eğlenceli oluyor :)
Bugun saat 21:00 civarı IV Yolcu Bar'dayız...
Bekleriz efendim :elsallaa

iş güç yüzünden yine gelemiyorum bu hafta :( çok özledim ya, en kısa zamanda görüşmek üzere arkadaşlar
size ve bu akşam ıv yolcu´ya giden herkese şimdiden iyi eğlenceler :elsallaa

amsoblue demiş ki:
abi pazartesi yine süperdiniz. garaj ı da dağıttınız.
bu arada ben bi itirafta bulunucam.sizi ilk izleyişimden bu pazartesiye kadar bateristinizin pek sağlam olmadığını düşünüyodum ama bu pazartesi çok beğendim. çok iyi çaldı. ya başından beri ben de bi sorun vardı ya da bu süre içinde kendini çok geliştirdi. bilmiorum.. ama tebrik ediyorum. pazartesi cidden çok iyiydin baterist adını hatırlamıorm ama kusura bakma. önümüzdeki pazartesi görüşmek üzere...

engin!! naber lem? o fotoğraf ne küçük emrah gibi ehe :D :twisted: :D

dostum tanıyamadım nick inden ?

Bende Plug in Baby çalmak istedim aslında niye çalmadık bilmiyorum :bilmem :)
Sanırım programın sonlarında çalmaya alışık olduğumuzdan :roll:
Bir dahaki sefere artık kesin çalarız affettiririz kendimizi :)

lincolnavigator, beğendiğine sevindik şarkı seçimi konusunda fikirlere ve tavsiyelere açığız :idea:

Görüşmek üzere 04çülere de ayrıca selamlar :D

Abi tamam çok güsel muse çalıosunuz da şu repertuara bir iki Megadeth ekleseniz o kadar çok mutlu olacağımki. Ben şahsen Fırat abimde bi Marty Friedman potansiyeli görüorum:)

Geri