Hünkâr Bile Beğendi (Punk) - Ankara

işte bu grubu sewiorum :LOL: capcanlı,heyecanlı hbb çoşturdunuz bugün,ilk izleyişimdi dewamı da gelicek mutlaka :!: çok beğendim,çok tatlısınız,harikasınız,ne diebilimki başka :D
desteiniz,yardımlarınız için çoookk teşekkürler,daha nice konserlerde beraber olmak dileğiyle..

valla harbiden cokk güzeldi.....
andac a yakışan süper konserdi..
p.tesi acılışta problem olan davul ve havalandirma olmıyacak....
terinize saglık hepinizi kutlarım...

slm millet siz andacta sahnenin önünde nekadar eğlendiyseniz biz sahnede sizden daha cok eğlendik. süper bi konserdi. sizin gibi böyle gaz dinleyiciler olsun biz saatlerce calarız valla. 8) artık formdan takip etmek suretiyle konserlerimize katılım gösterirsiniz. bizi seven begenen herkese teskürler.. eylemlerimiz devam edicek...

ben daha ne yapıyımkı kapıdakı guvenlık bıle gırıp ıcerde pogodan nasıbını aldıysa ... kapıyı bırakıp ıcerde koptuysa ben bu grubu yerım...

aksmda mınıbara gelcekıtımde ıste ıs :)

süperdi konser koptuk bittik hayelde yere yığıldık sayenizde dila ve benim ilk dinleyişimizdi geriside gelcek sanırım nefes alamadığımız öyle bir ortamda coşturdunuz ya başka bişeyistemiyoruz :D

Ellerinize sağlık baya eylendik herkes çok eylendi sadece tek sorun davul ve havalandırmaydı ama hiç bi sorun yokmuş gibi eylendik tebrikler sağolun..

süperdiniz tek kelimeyle.....sizi ilk dinleyişimdi ve müthiştiniz o havasız ortama rağmen çoşturdunuz bizi ;) sizden sonra halim kalmadı ölüyodum hayalde yere yığıldım bi ara zaten.....müthiştiniz bu ilkti geriside gelicek kesinlikle :LOL:

Geri