Hünkâr Bile Beğendi (Punk) - Ankara

Hacettepede sizleri ilk defa izleme şansım oldu. Çok eğlenceli bir grupsunuz :D Sizden önceki grup olarak galiba biraz zamanınızdan çaldık ama napalım bizim zamanımızı da bizden önceki grup yemişti :D Gerçekten beğendim grubunuzu, performansınızı ve en yakın zamanda tekrar sizi izlemek isterim. ayrıca başarılarınızın da devamını dilerim :D

heheheh bende geldiim baya zor oldu cidden deerinisi bilin :p hepinis cook iidiniz bende sahne önünde hunharca zıpladım hopladım. hmm bi de bol bol foto cektim(ama makina mustafanın) yine bekleris efeniiimm. :D

ben de 2 arada bi derede herşey yolunda mı diye kontrol etmeye geldiğim sırada sizi dinleme imkanını buldum,zira epeydir adınız geçiyordu dinlemek lazım diye.sonunda dinledim.bazı kritikler yapmak isterim.
sahne duruşunuz çok güzel.trompet çok lezzet katmış.seçtiğiniz şarkılar ve/veya besteler biraz sadeydi ama lezzetli sayılır.
ben tam olarak sahnenin sağ tarafındaki sınırlı bölgede duruyordum ve davulcuyu yakından inceleme fırsatım oldu.kick'lerde hafif bir uyumsuzluk var,azıcık ta metronom problemi oldu yanlış algılamadıysam.mühim şeyler değil ama kusursuz bi sound için bunların üzerinde dursa güzel olur.onun dışında gayet iyiydi,hoştu.
vokalin sesi de oldukça renkli ve güzel.hoş.
herkesi son derece eğlendirebilen (bana söylenen de bu yöndeydi,kendim de şahit oldum) ama teknik olarak az buçuk daha ileri gitmesinde sakınca olmayan gruptur diye ekşisözlük vari bir cümle kurarak yazımı özetlerim.
şenliklerimizi şenlendirdiğiniz için teşekkürler,tebrikler,ve başarılarınızın devamını diler,köşeme çekilirim.

hacettepe rock senliği gercekten cok eglenceli geçti. sahnede olmak cok güzeldi zaman birasck azdı ama yinede cok eglendik. ciwil, ipeek, tuncdogukan yorumlarınız için saolun. sizleri eğlendirebildiysek o bize yeter, cunku biz cok eğlendik sahnede. bu organızasyonda emeği geçen herkesin eline sağlık..

afis_6mayis.jpg

acılısta görüşmek üzere arkadaslar, bu haftasonu minibarda sizlerle olamıcaz maalesef..!! ama 6mayısta açılışta bunun acısını cıkartıcaz emin olun...
hepinizi bekliyoruz...

birincisi hacettepe için bi arasaydınıs keşke...gelirdik nete girmiom bilionuski hbrim olmuyor...nese artık sorada kızıp küsmeyin gelmionuz die...bi de hala demo verecektiniz ozan bey.... nese yauvv isyanım var uleynn...
öbtüm....

arkadaşlar hacettepe konserinizdeki performansınız için tebrikler sayenizde oturmaya odaklanmış bi topluluk ayaklandı bide görüntülerime baktımda en iyi ve en eğlenceli :)röpörtaj sizinle yaptığımız olmuş(kameraman olarak kendi fikrim) daha nice sahnelere

y4s2_3d10 demiş ki:
arkadaşlar hacettepe konserinizdeki performansınız için tebrikler sayenizde oturmaya odaklanmış bi topluluk ayaklandı bide görüntülerime baktımda en iyi ve en eğlenceli :)röpörtaj sizinle yaptığımız olmuş(kameraman olarak kendi fikrim) daha nice sahnelere

görüntüleri bizde izlemek isteriz vallahi.. imkanın varsa msn üzerinden flam yollarsan çok seviniriz ;)

Geri