Dip

bizler iyiyiz.tesekkurler eagles..
televizyon programında sahne alıyoruz her hafta..1 haftalıgına program tatile cıktı..önümüzdeki perşembe den itibaren her hafta 22:30 da expo channel deyiz.

dip ınanılmaz bı grup daha yenı olmalarına ragmen( 2 yıl ) butun amator gruplardan daha ıyıler. gerek bestelerıyle gerek muzıklerıyle. onlar bıtaneler yaaa. ayrıca kendılerınıde pazarlamalarını cok ıyı bılıyolar...
ilerde cok ıyı bı konuma sahıp olucaklarından adım gıbı emınım...
+DEK...

televizyon programımız sonrası cem karaca anısına küçük bir video cekip yolladık şarkımızı..resimdeki gözyaşı şarkısıyla katıldık ve 48 grup arasında ilk 5 e kalıp 4. olduk..
onur ödülü için ve cem karaca anısına bu yarışmayı düzenlediği için "Genç Barış Manço Derneğine "teşekkür ediyoruz.

antibiyotik;
expo channel kanalında "televizyon cambazı"adlı bir talk show programı var..bizde oranın orkestrasıyız...
kendi bestelerimizi ve cover sarkıları okuyoruz her persembe...

DİP grubunu sewerdim...
Olayçıktı onlar ayrıldılar onları sawunmuştum...Yani sewmeye dewam ettim...
Ama en son olayda grubun bassçısı Wolkan ''Abi'' nin msn'de ki nickinde 'adam olmayanlara konser mi verecektik' demesi acaip zoruma gitti...

Kısacası....(tahmin hakkınızı kullanın)

bilemiyorum
konuyla ilgili görüşmedim volkan ile..
sonuçta organizasyon olmadı
yoksa "mehmet şenol şişli ve dip grubu" guzel bir organizasyonda çıkacaktı..

atılan maillerdende anlıyorumki cok uzak kaldik 3 aydır piyasadan..tv programina bir anda ara vermek ,ritim gitaristimizi universiteye yolladgmzdan ayriligimiza kadar pek cok sey oldu...
biz hala beraberiz ,ayri adamlarla olsakda..dip var olacak..

yeni dip umarim bir an once toparlanip tekrar canlanacak.bundan kimsenin kuşkusu olmasin....

Geri