Þeytantüyü

arkadaslar kaliteli bir grup ama ben daha canlı dinleme fırsatı bulamadım :(
İnsallah bir gün Ankara'ya gidecek olursam ilk işim Şeytan Tüyü'nü dinlemeye gidecegim.

Ankara'nın Başkent oluşunun 83. yıldönümünde

Çankaya Belediyesi ve Kavaklıderem

işbirliği ile

düzenlenen kutlama etkinliklerinde

Ş E Y T A N T Ü Y Ü

sahnede Ankara'lı Müzikseverlerle olacak.

Bu anlamlı günde tüm müzikseverleri Kuğulu Park'a bekliyoruz.

Kuğulu Park
13.Ekim.2006 Cuma
11:00-14:00

Sevgiler & Saygılar
Menekşe

ciddi anlamda Baraka programlarında keyif alarak dinlediğim ve özellikle baraka'ya gitme nedenim olarak ankara'nın albümü hakeden gruplarından...
Başarılar....

Bir müzisyenin ağzından bu sözleri duymak çok güzel... Gruba iyi niyetlerinizi ileteceğim.

Tüm iyi dilek ve desteğiniz için teşekkürler, sizlerinde yolu açık olsun :)

Arkadaşlar tabiki de Tayfun Abi'yi unutmamak lazım. Çünkü ben bu grubun başarısında onun da %20 payı olduğuna inanıyorum. ( tabi haddimize ise )

Çünkü ben $eytan tüyü'nü şimdi YOLCU olan o eski baraka döneminden beri takip ediyorum ancak Tayfun Abi ile yeni baraka'da ki sound kadar güzel hiç dinlememiştim ben onları.

Tayfun Abi'yi, biz Şeytan Tüyü dinleyicilerine bu kadar güzel bir sound hediye ettiği için tebrik ederim.

:)

elbette bir ekip çalışması ama unutmamak lasım Şeytantüyü 10 yıldır başarılı bir grup :)

Ama haklısın son 6 aydır sound gerçekten çok iyi, işletmecilerde bu konuda inanılmaz anlayışlı ve her tür teknik desteği sağlıyorlar...

Sonuçta Baraka ve Şeytantüyü neredeyse beraber anılan isimler oldu...

KONYA ROCK FEST.1. 'de Sahnedeyiz...

Bu yıl ilk kez Konya'da, 18.Kasım.2006 Cumartesi günü Konya Rock Fest.1. düzenleniyor.

12 saat sürecek konserde Rock müziğin her türünü dinleyecek ve müziğe doyacaksınız.

Gönülden desteklediğimiz ve türevlerinin artmasını umduğumuz bu etkinlikte
Ş E Y T A N T Ü Y Ü 'de yer alacaktır.

Sizleri de bu güzel organizasyonda bizlerle görmek istiyoruz.

Selamlar,

Baraka Music Performance Hall da ki yeni sezon düzenlemeleri nedeniyle grubun Cumartesi akşamı programları sonlandırılmıştır.

Her Salı ve Her Cuma Baraka da, Perşembe ise Nilde Programlar son hız devam etmektedir.

Sevgiler,

Selamlar,

Üzülerek Bilgi veriyorum ki 18.Kasım Cumartesi günü yapılacağını duyurduğumuz Konya Rock Fest.1 Organizasyondan kaynaklanan sebeplerden iptal edilmiştir.

Şeytantüyü grubu sevenlerine ve takipçilerine duyurulur.

21 Kasım 2006 Sali Gunu Yapılacak Olan Organizasyonun Devamında Sizlere Yardımcı Olmak Benim İçin Büyük Mutluluk... :twisted:
Onun Haricinde Elimden Gelen Desteğide Her Zaman Yerine Getirmekten Onur Duyarım...

Geri