Salane (eski-Josef K.) (Alternatif Rock) - Ankara

kuntumut demiş ki:
ya işin açıkçası muhteşem değildi sound check yapmadı yapmakla yükümlü insan ama çaldık bi şekilde.
katılıyorum arkadaş pek ilgilenmedi
ama iyiydiniz siz tebrik ederim sahneye yakışıyosunuz
başarılarınız devamı ne deyim...Küf

bir de bjk-gs maçı olmasaydı insanlar maç başlayınca gitmeselerdi daha mutlu olurduk ama taraftar da taraftar işte
bakarsın bir gün inönü stadında konser veririz o zaman bjk seyircisi bizi dinler
ne diyorum lan ben

yorumlar için herkese teşekkürler...muhteşem bir konser değildi elbet ama eğlendik bir şekilde.bizden ve dışarıdan kaynaklanan bir takım sorunları diğer konserlerimizde yaşamayacağız..ve bitanecik grubum josef k. ya söz veriyorum artık gevezelik yapmayacağım..ne var ki hala yapıyorum...yapım böyle ne yapayım!

zaten odtü'ye deniz'le birlikte sopayla çıkacaz ali gene çok konuşursa kafasına vuracağız
çalışmalara da copla falan gidiyoruz artık hemen alışsın diye
şartlandıracağız çocuğu

Bi bakiyim dedim bizim emre burda da simarmis esoglu.....! Yuru eve cabuk eve dedim sana!
Arkadaslar ozellikle de umut bi tek seni taniorum cok merak ediyorum grubu abi gercekten emreden bi kac kere tarif istedim ne tarz nasil falan dedim de yorum yapamadi tikandi bi gun dinlemek istiyorum artik basarilar...

tıkanık emre :)
ya valla tarz falan ne biz de bir türlü anlayamıyoruz
odtü rock şenlikleri flyerında acid rock, indie falan yazıyor da onlar etkisi olan tarzlar
işte rock yapıyoruz
rock'N roll :) :)
eren, ankaraya geldiğinde birlikte bi kosner veririz idea, josef k falan hem dinlersin hem çalarısn
kendine iyi bak, görüşürüz

başardık mı bilmiyorum ama çok eğlendik ya
çok eğlenceli bir gündü
önümüzde 3 tane kesinleşmiş konser oldu bugünden sonra, tarihler yaklaştıkça duyuracağız

ayrıca odtü müzik toplulukları'na bugün gösterdikleri ilgilerinden ve esirgemedikleri yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.
bir de seyirciye geldiği, sonuna kadar dinlediği çin teşekkür ediyoruz.
hadi bakalım

Geri