deli distor

oğlum neydi o en son konser bee... hala sırtım belim ağrıyor... hele bi hard core çaldınız ya, böyle clean'li falan... off, olm kafayı yicem hala, ben böle bişi görmedim...

Ya ben her zaman şunu söyledim ve söylemeye de devam edeceğim deli distoru deli distor yapan üstündeki seyircidir.Deli distor eğer uğrunda ölen varsa deli distordur ....Pascal_Nouma sağolasın abi bizim yanımızda olman bizi çok sevindirdi...son konserimizde pogo yaparken ayağını kıran sendin galiba neyse iyileşmişsindir umarım....ve Kırmızı teşekkürler ilginiçin. o bahsettiğin hardcore tabanlı şarkımız gerçekten gaz bi şarkı ..Bazen ben bile çalarken gaza geliyorum mikseri,pedalı ,marşalı kırasım geliyor...en yakın zamanda görüşmek dileğiyle şimdi hoşçakalın sevgiyle kalın...ama deli distorsuz kalmayın ..aç karnına dinleyin..

CANISI demiş ki:
Ya ben her zaman şunu söyledim ve söylemeye de devam edeceğim deli distoru deli distor yapan üstündeki seyircidir.Deli distor eğer uğrunda ölen varsa deli distordur ....Pascal_Nouma sağolasın abi bizim yanımızda olman bizi çok sevindirdi...son konserimizde pogo yaparken ayağını kıran sendin galiba neyse iyileşmişsindir umarım....ve Kırmızı teşekkürler ilginiçin. o bahsettiğin hardcore tabanlı şarkımız gerçekten gaz bi şarkı ..Bazen ben bile çalarken gaza geliyorum mikseri,pedalı ,marşalı kırasım geliyor...en yakın zamanda görüşmek dileğiyle şimdi hoşçakalın sevgiyle kalın...ama deli distorsuz kalmayın ..aç karnına dinleyin..
kesinlikle katılıyorum...herkese çok teşekkürler pascal nouma ve kırmızı başta olmak üzere...bomba gibiyiz

ya hakkatten ben de o şarkıda bir garip oluyorum beni de baya bir gaza getiriyo o şarkı
neyse efendim hazır olun bursayıda sallayıp gelecez bir de müjde biz mart ayında alanyadan kardeş bir grupla sahne alacaz hepinizi bekleriz
bu arada sevgili pascal biz de sahnede gördüğün gibi dengesi eksik şahsiyetleriz ama hoz-ca sen ne yaptın öle dua et yanlızca ayağın kırılmış allah göstermeye boynunda kırılabilirdi demi efendim

Yavrularıım,afferim benim yavrularıma..ama dikkat edin emi yavrum..hah..sakın tanımadıklarınızla pogo moga yapmayın olur mu evladım..afferim yavrum..afferim..

skal demiş ki:
kusura bakmayın gelmedim konser vidyoları elime geçti harbi çok sağlammış böyle devam edin............
skal kardeşim mümkünse bende istiyorum...o vidyoları seyretmek her türk gencinin hakkıdır...hangi konserler var sende?duyduğum kadarıyla izmir konseri çok sağlam geçmiş...o konserin videosunu izlemek isterim gerçekten...sevgili orhan ve egemen yardımcı olursanız sevinirim...

Geri