deli distor

Orhan geçen kız arkadaşınla buluştum bunu sana söylemek istemezdim ama gece bi kahvemi içti inan kötü bişey olmadı :D için rahat olsun kardeşim sonra evine bıraktım ben kafamdada bere vardı ona verdim üşümesin diye :D

shitty demiş ki:
allaim yaaa neler okuyorum...bu nasıl bir saygısızlıktır tanrım...deli distor gibi süper bi grubun formunda bu tür sözler yerine sevgi kelebekleri ucmalı :) bu arada konser istiyoruz yaaa....nolur bizi mahrum bırakmayın bu güzel grubun güzel performansından :) saygılar abi :)

Begüm bizde senden bahsediyorduk hasuhasuhsauhsauhsu

yeter be kim kimin kız arkadaşıyla dolaşıyo bizene müzkten haber verelim biraz demi örneğin
alanyadaki yazın son sahnesinden bahsedelim bu geçen hafta oldu ve izleyenler en güzel performansdı diyor siz ne diyorsunuz biraz yorum lüften bırakın karıyı kızı kız işin içine girince herşey bozulur demi efem

bilmem mi depremciğim...benden başka sevgi kelebee mi var da :) ehehe nese alanyadaki performansını izleyemedim kahroluyorum yaa :( ama kesin yine süperdir..yoruma ne gerek var dimi ama....

ooo hayırlı olsun beyler programınız...eminim süper geçiyodur...alanyalılar gerçekten çok şanslı...biz bu zevkten mahrumuz...başarılarınızın devamını içtenlikle dileriz efem...

bende atlayıp gelecem ama...
andac cafe yalnız kalacak...neyse birdahaki sahne alacagınızda andac askerden gelmiş olur.o zaman nerede olursanız olun bulduguma atlayıp gelirim.
iyi müzik yapmaya devammm

Bak kaçırıyorum konserleri. Ya olm adam akıllı bi konser verinde herkes dinlesin..

Bronx olayını duydum ve cidden otobüse atlayıp istanbula gelmeye değer. Deli distor gibi bi grup Türkiye nin bi ucunda bile konser verse kaçırılımamalıdır bence..

Fanınızım ulan..

arkadaşlar konser fotoları ulaştı elimize ama kim çektiyse helal olsun
concert2lg.jpg

buarada orhan süper çıkmıssın abi ben kendimi orda göremiyorum çok kalabalıktı harikasınız varya bi kız atlıyodu zor tuttum hehe çaktırmayın aslında sadece tutmadım:D

Geri