Rind

murat abi yapıcı eleştirin için teşekkür ederiz dediklerini irdeleyip bundan sonra biraz daha dikkat edeceğiz...
can sanada çok teşekkürler...bizde degikayı özledik artık hadi bi kıpırdanın dimi ama?
didem ve engin sizede ayrı ayrı teşekkürlerimizi iletelim...
DEPREM daha bir sallayıcı gelecek yakın zamanda...
bekleyelim görelim...

jokermg demiş ki:
Bugünkü performansınız gayet eğlenceliydi, kutlarım.

Ancak şarkıların sonlarını ve akorlarını biraz daha iyi çalışmanızda fayda var.
Şov kısmına söyleyecek birşey yok ama vokallere de çok çalışmak gerekiyor.
Bas davul uyumu için söylediklerim de hala geçerli.
Tüm bunları sizin daha iyi bir grup olmanız için söylüyorum, umarım yanlış anlamazsınız.
Başarılar diliyorum :)

Katılıyorum. Biraz daha gayret ve özen gerekli. Umarım yeni konserlerde daha iyi olursunuz. Başarılar

beyler cıdden roxy ıcın dıyecek fazla bıse yok bence onnar sızı kaybetti :) zaten bu potansıyelle acıkta kalcagınızı hıc sanmıom keske ımkan olsaydıda konsere gelebılseydım neyse oss sonrası bı konser patlatında dınleyek ossden sora sole sıddetlı bı DEPREM bekliom hade kolay gelsın ...

ilk defa segrettim ve çok begendim hele sanrim ilk caldiginiz hani bascinin vokal yaptigi besteniz çok hosuma gitti basarilarinizin devamini diliyorum tebrikler

kelepçenin ikinci kolu yolda :D
ondan sonra ortadaki zincir kısmını yapıcaz ve anahtar bölümüyle bu seriye nokta koyacağız...

arkadaşlar roxy de finale kalamdığınzdan ötürü çok üzüldm ama depo sana sölemiştm böle olucağını az paraya kıyıpta kanal yapsaydın böle olmazdı nese seneye artık hee bu sene ayağınıda kaydırmayalım diye yiğitle gelde bul beni ile giricektk bizide etkiledinz ayıp oldu nese üzülmeyin beyler seneye kapışırız

birincisi spider arkadaşım bu bir grup,müzik grubu, adı üstünde grup yani dimi? bu da ne demek? kararları hep beraber alırız yapılacak işleri hep beraber yaparız...paraya kıyılcaksada hep beraber kıyarız...yani depo, ben, arda... buna göre konuşursan bundan sonra sevinicem...
Roxy meselesine gelince de... sonuçta bir yarışma... biz müzik adına elimizden geleni yaptık gerisi onlara kalmış... seçilemediysekte seçilemedik...biz müzik yapmaya çalışıyoruz...derdimiz ne birileriyle kapışmak ne de oturup bürokrasi yapmak...bestemizi yaparız, konsere çıkarız,kaydımızı yaparız ve hepsini imkanlar çerçevesinde elimizden geldiğince iyi yapmaya çalışırız...geyik bile yapacak olsan biraz düşünerek geyik yap oldu mu? eleştiriysede biliyosun sonuna kadar açığız ama yaptığın şey eleştiride değil... mümkünse azcık düşünde yaz... laf kalabalığı yapma...

ya zaten durumu biliosunuz... birasda acele ettik doğrusu... ama bu da bize ders oldu... ince eleyip sık dokumayı öğrendik... azıcık bi zaman kaldı... sora yine volkanlar patlayıp deprem olacak... ben sadece sabrediyorum...

Geri