Rind

Ates_Hirsizi demiş ki:
kelepçe 2'yi sabırsızlıkla bekliyorum...şimdiden kolay gelsin...

Ben yaptım andaç kelepçe 2 yi....sadece studoyoda grupla yapacagız...Bakalım nasıl olacak ama bana göre bu 2. si 1 den daha damar oldu (bana göre) ...Kelepçe 3 e başladım şimdi...

Bu arada roxy'i muhabbetini kapatın :evil:

Beyler sizi en son 31 Ekim Biziz konserinde izlemiştim(beraber çalmıştık) ama en kısa zamanda yeniden izleyeceğim.Bu arada kelepçeyi dinledim şarkı güzel ama şu nakarat sonlarındaki ooooooo kısımları pek olmamış bence.şimdi de baştan başa'yı indiriyorum.Hepinize başarılar,sevgiler...
Ha bu arada Deprem kardeş "virtüöz" kardeşimize yazdığın yazılar beni çok eğlendirdi valla ne diyim Allah iyiliğini versin,seni de güldürsün. :LOL:
:alkıs:

ridechild demiş ki:
Beyler sizi en son 31 Ekim Biziz konserinde izlemiştim(beraber çalmıştık) ama en kısa zamanda yeniden izleyeceğim.Bu arada kelepçeyi dinledim şarkı güzel ama şu nakarat sonlarındaki ooooooo kısımları pek olmamış bence.şimdi de baştan başa'yı indiriyorum.Hepinize başarılar,sevgiler...
Ha bu arada Deprem kardeş "virtüöz" kardeşimize yazdığın yazılar beni çok eğlendirdi valla ne diyim Allah iyiliğini versin,seni de güldürsün. :LOL:
:alkıs:

Arkadaşım güzel bir noktaya degindin..Hemen bir açıklama yapayım :)
Şimdi onlar ooooo degil aslında offfffff olacak ve şarkıyı normal akuistik gitarla çaldıgım zaman o offfff ları istiyor şarkı ama ama ama nakaratta iki tane vokal var biri caner biri göktug, birisi ohhh'lamış digeri ooooo lamış....Yav o kadar tembih ettim kayıtta offffff diyeceksiniz diye olmadı işte....Demediler :twisted:
Neyse siz oraya gelince agzınızdan offf diyin :)
Bu arada kömürcü benim hayran oldugum bir müzisysendir...İlki ferhat güzel ikincisi eren kömürcü bunlar benim için saygıdeger müzisyenlerdir... :)

ekulak demiş ki:
birincisi spider arkadaşım bu bir grup,müzik grubu, adı üstünde grup yani dimi? bu da ne demek? kararları hep beraber alırız yapılacak işleri hep beraber yaparız...paraya kıyılcaksada hep beraber kıyarız...yani depo, ben, arda... buna göre konuşursan bundan sonra sevinicem...
Roxy meselesine gelince de... sonuçta bir yarışma... biz müzik adına elimizden geleni yaptık gerisi onlara kalmış... seçilemediysekte seçilemedik...biz müzik yapmaya çalışıyoruz...derdimiz ne birileriyle kapışmak ne de oturup bürokrasi yapmak...bestemizi yaparız, konsere çıkarız,kaydımızı yaparız ve hepsini imkanlar çerçevesinde elimizden geldiğince iyi yapmaya çalışırız...geyik bile yapacak olsan biraz düşünerek geyik yap oldu mu? eleştiriysede biliyosun sonuna kadar açığız ama yaptığın şey eleştiride değil... mümkünse azcık düşünde yaz... laf kalabalığı yapma...

Bence finale kalmak hakkınızdı.Biraz torpil dönüyo böyle işlerde ya da bilmiyorum yani bence hakkınızdı.TNK'de seçilmemişti roxy'e geçen sene ,ama adamlar Fanta'yı kazandılar.Yani yarışmalar birbirini tutmuyo.Bozmayın moralinizi.En güzel yerlere gelmeniz dileğiyle(geleceksinizde buna eminim)
For ever DEPREM

kesinlikle hak ettikleri yerlere geleceklerine can-ı gönülden inanıyorum ben.ya abi birde istanbul zaten torpil piyasası olmasa nasıl ayakta kalacak bilemen ama bildiğim tek bir şey vardırkii o da zaten istanbulda sırtı sağlam olan adamın albümü ve sairesi hemencecik çıkar.ve bendepreme diyorumki canınızı sıkmayın arkadaşlar daha önümüzde fanta genç yetenekler,mojo filan var sizler emin olunki en iyi yerleri hak ediyorsunuz arkadaşlar.
sizi seviyorum beyleer
hepinizede sevgiler,saygılar ve sonsuz başarıkar arkadaşlar.sizleri seviyoruuuum

Puahahahahaha :)= Bir laf vardır:Klavuzu karga olanın mı ne hane :)=

İşte size ispatı bu grubun ROXY'de kalmamasının bunca güzel şarkılara rağmen :)= Puaıudhaıushdaıuhsdıuahsdıuahduhasda

depremvesahink.JPG

Yürrü be Deprem :)= Babaya saygımız sonsuz o ayrı konu :)=

Evet arkadaşlar Şahin k. babamızdan ögrenecegimiz çok şey var özelliklede göktug beyin..Ben tavsiye ettim kendilerine belki şahin k. babamız göktugun dertlerine derman olur diye ama beni rencide edici davranışlardan çekinmediler :D...
Kendilerini esefle kınıyorum....

Lütfen yanlış anlaşılmasın 2'li konuşma falan değildir bu sadece bilgilendirmek amaçlı grup hakkında :)=

Rencide etmek nedir ya?Öğreneceğimiz çok şey var diyorsun üye oluyorsun sonra da rendice ettin diyorsun...İnsan sonuna kadar arkasında durmalı eylemlerinin ve laflarının Deprem Bey :)=

acım daha tazeyken nede çabuk unutuldum
ağlamak sorun değil gülmeyi çoktan unuttum
gözyaşlarım yalan imiş ,sızlayan benmiydim yoksa
duyduklarım gerçek imiş ,gördüklerim yalan ........................................................................................................................................................................................................................

yalan ,yalan YALAN ,YALAN

demişsin sen diyeceğini ben daha üstüne ne diyeyimki ... ellerine sağlık yüreğine sağlık falan demiyorum artık az geliyor çünkü . boş lafmış gibi yani :)

Geri